Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Pešek: Documenta Pragensia Supplementa V.

Knihy naučná literatura

Jiří Pešek: Documenta Pragensia Supplementa V.

Hodnocení: 1x
  • 4

Documenta Pragensia Supplementa V. – Jeho Praha – Výbor statí Jiřího Peška k dějinám Prahy - Jiří Pešek, Olga Fejtová, Kateřina Jíšová, Martina Power, Hana Svatošová, kolektiv autorů. Sborník vydaný k životnímu jubileu Jiřího Peška obsahuje 42 jeho statí a článků věnovaných dějinám Prahy, dějinám pražské univerzity a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88228
skladem

Jaké má kniha
Documenta Pragensia Sup..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Pešek: Documenta Pragensia Supplementa V.

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 316 Kč

Sborník vydaný k životnímu jubileu Jiřího Peška obsahuje 42 jeho statí a článků věnovaných dějinám Prahy, dějinám pražské univerzity a jejího vztahu k městu, měšťanům a jejich každodennímu životu pražské chudině. Časově zaujímají období od raného novověku až po nejnovější dějiny. Knihu provází soupis prací Jiřího Peška k dějinám Prahy.

... a dál?

Produkt Jiří Pešek: Documenta Pragensia Supplementa V.

Jiří Pešek: Documenta Pragensia Supplementa V. - parametry

Název produktu: Jiří Pešek: Documenta Pragensia Supplementa V.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 316 Kč
Maximální cena: 356 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Documenta Pragensia Supplementa V. – Jeho Praha – Výbor statí Jiřího Peška k dějinám Prahy - Jiří Pešek, Olga Fejtová, Kateřina Jíšová, Martina Power, Hana Svatošová, kolektiv autorů. Sborník vydaný k životnímu jubileu Jiřího Peška obsahuje 42 jeho statí a článků věnovaných dějinám Prahy, dějinám pražské univerzity a jejího vztahu k městu, měšťanům a jejich každodennímu životu pražské chudině. Časově zaujímají období od raného novověku až po nejnovější dějiny. Knihu provází soupis prací Jiřího Peška k dějinám Prahy. Documenta Pragensia Supplementa V. – Jeho Praha – Výbor statí Jiřího Peška k dějinám Prahy - Jiří Pešek, Olga Fejtová, Kateřina Jíšová, Martina Power, Hana Svatošová, kolektiv autorů od nakladatelství Scriptorium v kategorii Historie a military | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.