Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Pavlík: Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců.

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Pavlík: Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců.

Hodnocení: 1x
  • 5

Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. - Jan Lata, Jiří Pavlík . Přehled judikatury je fakticky prvním zpracováním rozhodovací činnosti soudů ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. Autoři jej pojali jako výběr nejdůležitějších rozhodnutí jak tuzemských, tak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Pavlík: Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. koupíte i tady

Specifikace Jiří Pavlík: Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců.

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 382 Kč

Přehled judikatury je fakticky prvním zpracováním rozhodovací činnosti soudů ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. Autoři jej pojali jako výběr nejdůležitějších rozhodnutí jak tuzem ... a dál?

Produkt Jiří Pavlík: Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců.

Jiří Pavlík: Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. - parametry

Název produktu: Jiří Pavlík: Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 382 Kč
Maximální cena: 614 Kč
Ušetríte až: 232 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. - Jan Lata, Jiří Pavlík . Přehled judikatury je fakticky prvním zpracováním rozhodovací činnosti soudů ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. Autoři jej pojali jako výběr nejdůležitějších rozhodnutí jak tuzemských, tak evropských soudů, která se vztahují k otázkám základního postavení a působnosti státního zastupitelství a státních zástupců. Stěžejní je důležitost některých rozhodnutí Ústavního soudu, která se zabývala základními otázkami postavení státního zastupitelství v České republice. U některých jsou uvedeny i podstatné části uplatněných disentů ústavních soudců. Neméně zajímavá mohou být např. rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva v oblasti limitů kritiky státních zástupců. Podstatnou částí předkládané publikace je kárná judikatura, v jejímž rámci jsou zařazena i rozhodnutí z doby, kdy o kárných proviněních státních zástupců bylo rozhodováno kárným senátem státního zastupitelství při Nejvyšším státním zastupitelství, která nejsou obecně přístupná. V závěru publikace jsou zařazena stanoviska Etické komise Unie státních zástupců České republiky. Publikace může být praktickou pomůckou pro kárné žalobce i kárně žalované, ale je určena každému, kdo se uvedené problematice věnuje nebo koho zajímá. Přehled judikatury ve věcech státního zastupitelství a státních zástupců. - Jan Lata, Jiří Pavlík od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.