Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Patoka: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy

Knihy naučná literatura

Jiří Patoka: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy

Hodnocení: 1x
  • 4

Krabi a poustevníčci Nejnovější text věnovaný krabům obsahuje veškeré potřebné informace pro chovatele, jak začátečníky, tak i pokročilé. Zmíněné druhy prakticky kompletně odrážejí druhové spektrum dostupné z importů do České republiky. Velmi cenná je i kvalitní obrazová dokumentace, kterou autor ke knize shromáždil. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Patoka: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy koupíte i tady

Specifikace Jiří Patoka: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 78 Kč

Nejnovější knížka o krabech a postevníčcích a jejich chovu od Ing. Jiřího Patoky navazuje na dvě vydařené knihy předchozí, které byly věnovány rakům (nakladatelství Grada) a sladkovodním krevetám (nak ... a dál?

Produkt Jiří Patoka: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy

Jiří Patoka: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy - parametry

Název produktu: Jiří Patoka: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 78 Kč
Maximální cena: 129 Kč
Ušetríte až: 51 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Krabi a poustevníčci Nejnovější text věnovaný krabům obsahuje veškeré potřebné informace pro chovatele, jak začátečníky, tak i pokročilé. Zmíněné druhy prakticky kompletně odrážejí druhové spektrum dostupné z importů do České republiky. Velmi cenná je i kvalitní obrazová dokumentace, kterou autor ke knize shromáždil. Některé druhy jsou v ČR na fotografiích zveřejněny poprvé, a to rozhodně usnadní jejich určování nejen chovatelské veřejnosti. Autor, který v současnosti působí ve Výzkumném ústavu vodohospodářském a na České zemědělské univerzitě, při zpracování tématu uplatňuje své dlouholeté zkušenosti chovatele, znalosti z praxe z bývalého zaměstnání v importní firmě a vhodným způsobem je propojuje s nejnovějšími vědeckými poznatky, které získal studiem literatury, kterou při přípravě shromáždil. Po stránce obsahové i didaktické lze nový rukopis jedině pochválit a doufat, že brzy najde cestu ke svým čtenářům. Jednotlivé kapitoly jsou jako vždy řazeny podle abecedních hesel a jsou doplněny množstvím velmi zdařilých barevných fotografií. (brož., 72 str., 19x19 cm) Publikace: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy - Patoka Jiří. Nejnovější knížka o krabech a postevníčcích a jejich chovu od Ing.

Jiřího Patoky navazuje na dvě vydařené knihy předchozí, které byly

věnovány rakům (nakladatelství Grada) a sladkovodním krevetám

(nakladatelství Robimaus). Jiří Patoka tak v česky psané literatuře

kompletně zpracoval všechny korýše vhodné pro akvarijní chov. Publikace: Krabi a poustevníčci - Abeceda akvaristy - Patoka Jiří.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.