Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Novotný: Mnišství na Blízkém východě

Knihy

Jiří Novotný: Mnišství na Blízkém východě

Hodnocení: 1x
  • 4

Mnišství na Blízkém východě – Krátký dějinný přehled - Jiří Novotný. Pojednání biblisty otce Jiřího Novotného SJ sleduje fenomén mnišství přehledně v zeměpisném a chronologickém řazení. Egypt, Palestina, Sýrie, Cařihrad, Malá Asie, Kappadocie, Sinaj, Mezopotámie, Arménie, Gruzie, Persie, Hora Athos nebo Patmos: ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85943

Jaké má kniha
Mnišství na Blízkém výc..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Novotný: Mnišství na Blízkém východě

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 270 Kč

Pojednání biblisty otce Jiřího Novotného SJ sleduje fenomén mnišství přehledně v zeměpisném a chronologickém řazení. Egypt, Palestina, Sýrie, Cařihrad, Malá Asie, Kappadocie, Sinaj, Mezopotámie, Arménie, Gruzie, Persie, Hora Athos nebo Patmos: vyhlášená centra inspirují dodnes, neboť svědčí o rozkvětu života - rajské zahrady, do které se člověk navrací. Mnišství na Blízkém východě - Jiří Novotný od authora Jiří Novotný a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Jiří Novotný: Mnišství na Blízkém východě

Jiří Novotný: Mnišství na Blízkém východě - parametry

Název produktu: Jiří Novotný: Mnišství na Blízkém východě
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 270 Kč
Maximální cena: 389 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mnišství na Blízkém východě – Krátký dějinný přehled - Jiří Novotný. Pojednání biblisty otce Jiřího Novotného SJ sleduje fenomén mnišství přehledně v zeměpisném a chronologickém řazení. Egypt, Palestina, Sýrie, Cařihrad, Malá Asie, Kappadocie, Sinaj, Mezopotámie, Arménie, Gruzie, Persie, Hora Athos nebo Patmos: vyhlášená centra inspirují dodnes, neboť svědčí o rozkvětu života - rajské zahrady, do které se člověk navrací. Kristus poznal rozměry pouště důvěrně a vymanil ji z moci Zlého svojí čtyřicetidenní přítomností. Prošlapal nám cestu pustinou, aby jako první vítězně prožil vše, co člověka pokouší. Mnich tuto radostnou dimenzi vyhraného zápasu (není se třeba ve spojení se Spasitelem ničeho obávat) ukazuje ostatním lidem, a proto bylo od pradávna mnišství považováno za základ křesťanské spirituality. Mnišství na Blízkém východě – Krátký dějinný přehled - Jiří Novotný od nakladatelství Refugium Velehrad-Roma v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.