Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Nolč: Čeští a slovenští prezidenti

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Nolč: Čeští a slovenští prezidenti

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace je určena: - studentům vysokých škol se společensko-vědním zaměřením - široké čtenářské obci – těm, které zajímá moderní česká historie Kniha vám nabídne: - přehled našich prezidentů od r. 1918 až do současnosti - podrobný popis voleb v Československu, v ČR a v SR - stručné profily prezidentů ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85916

Jaké má kniha
Čeští a slovenští prezi..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Nolč: Čeští a slovenští prezidenti koupíte i tady

Specifikace Jiří Nolč: Čeští a slovenští prezidenti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 126 Kč

Publikace je určena: - studentům vysokých škol se společensko-vědním zaměřením - široké čtenářské obci – těm, které zajímá moderní česká historie Kniha vám nabídne: - přehled našich prezidentů od r. 1918 až do současnosti - podrobný popis voleb v Československu, v ČR a v SR - stručné profily prezidentů československých, českých i slovenských - přehled čestných doktorátů prezidentů - srovnání kompetencí našich prezidentů podle jednotlivých ústav - filozofické základy, názory a stanoviska jednotlivých prezidentů » ... a dál?

Produkt Jiří Nolč: Čeští a slovenští prezidenti

Jiří Nolč: Čeští a slovenští prezidenti - parametry

Název produktu: Jiří Nolč: Čeští a slovenští prezidenti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 194 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace je určena: - studentům vysokých škol se společensko-vědním zaměřením - široké čtenářské obci – těm, které zajímá moderní česká historie Kniha vám nabídne: - přehled našich prezidentů od r. 1918 až do současnosti - podrobný popis voleb v Československu, v ČR a v SR - stručné profily prezidentů československých, českých i slovenských - přehled čestných doktorátů prezidentů - srovnání kompetencí našich prezidentů podle jednotlivých ústav - filozofické základy, názory a stanoviska jednotlivých prezidentů Získáte i porovnání kompetencí našich prezidentů s kompetencemi prezidentů zahraničních - s prezidenty v USA, Francii, Německu, Rakousku, Itálii - poznáte, jaké existují rozdíly ve způsobu volby a v kompetencích prezidentů Slovenské republiky V kapitole Naši prezidenti v otázkách a odpovědích naleznete 44 otázek s odpověďmi, které se věnují nejdůležitějším historickým faktům. Čtivou, živou formou si osvojíte vše důležité, co byste měli vědět. Text učebnice je doplněn obrazovým materiálem:

vyobrazením prezidentů na platidlech i obrazy československých a českých státních znaků. Čeští a slovenští prezidenti - Jiří Nolč od authora Jiří Nolč a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Čeští a slovenští prezidenti - Jiří Nolč Titul nabídne životopisy prezidentů z tzv. první republiky, z protektorátu, prezidentů ČSR i prezidentů patřících do nedávné minulosti, tedy České nebo Slovenské republiky. Profily každého obsahují základní informace o spolupracovnících a kabinetu prezidenta, o důležitých listinách a dokumentech, které podepsal, i údaje o způsobu, jakým se podílel na řízení státu, ad. Součástí je i kapitola 160 otázek s odpověďmi. z kategorie Knihy | Učebnice | VŠ a VOŠ | Společenské vědy od Edika naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.