Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jiří Mikulec, Vít Vlnas, Jiří Kaše, Iva Čornejová: Velké dějiny zemí Koruny české VIII.

Knihy osobnosti a fakta

Jiří Mikulec, Vít Vlnas, Jiří Kaše, Iva Čornejová: Velké dějiny zemí Koruny české VIII.

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Velké dějiny zemí Koruny české VIII. - 1618–1683 - Iva Čornejová;Jiří Kaše;Jiří Mikulec;Vít Vlnas. V předkládaném svazku se autorský tým zabývá důležitým obdobím českých i středoevropských dějin, vymezeným počátkem druhého stavovského povstání a třicetileté války v roce 1618 a končícím porážkou Turků před ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88494
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Mikulec, Vít Vlnas, Jiří Kaše, Iva Čornejová: Velké dějiny zemí Koruny české VIII. koupíte i tady

Specifikace Jiří Mikulec, Vít Vlnas, Jiří Kaše, Iva Čornejová: Velké dějiny zemí Koruny české VIII.

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 608 Kč

V předkládaném svazku se autorský tým zabývá důležitým obdobím českých i středoevropských dějin, vymezeným počátkem druhého stavovského povstání a třicetileté války v roce 1618 a končícím porážkou Turků před hradbami Vídně roku 1683. ... a dál?

Produkt Jiří Mikulec, Vít Vlnas, Jiří Kaše, Iva Čornejová: Velké dějiny zemí Koruny české VIII.

Jiří Mikulec, Vít Vlnas, Jiří Kaše, Iva Čornejová: Velké dějiny zemí Koruny české VIII. - parametry

Název produktu: Jiří Mikulec, Vít Vlnas, Jiří Kaše, Iva Čornejová: Velké dějiny zemí Koruny české VIII.
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 608 Kč
Maximální cena: 922 Kč
Ušetríte až: 314 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Velké dějiny zemí Koruny české VIII. - 1618–1683 - Iva Čornejová;Jiří Kaše;Jiří Mikulec;Vít Vlnas. V předkládaném svazku se autorský tým zabývá důležitým obdobím českých i středoevropských dějin, vymezeným počátkem druhého stavovského povstání a třicetileté války v roce 1618 a končícím porážkou Turků před hradbami Vídně roku 1683, která znamenala konec osmansko-muslimské expanze na evropském kontinentě. Prosazení habsburské koncepce absolutistické a konfesionálně pokud možno jednotné monarchie s dominantním postavením katolického náboženství znamenalo zásadní přelom v dějinách českých zemí, který dodnes namnoze není vykládán bez politicko-ideologických resentimentů. Přehlíží se přitom, že se nový establishment musel vypořádat s následky hluboké populační, ekonomické a mravní, již zejména ve středoevropském měřítku vyvolala třicetiletá válka (1618–1648). Publikace: Velké dějiny zemí Koruny české VIII. - 1618–1683 - Iva Čornejová;Jiří Kaše;Jiří Mikulec;Vít Vlnas. Ivana Čornejová1618-1683PASEKA 2008Kniha, čeština, 712 stran Autor knihy Ivana Čornejová, Vydavatelstvo PASEKA, 1618-1683


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.