Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Mašek 2012 - Zlatá brána otevřena - Jiří Maria Mašek

Knihy

Jiří Mašek 2012 - Zlatá brána otevřena - Jiří Maria Mašek

Hodnocení: 1x
  • 4

1. Co se bude dít před a po roce 2012? Jsou ohroženy lidské životy? 2. Jakou roli v tom hraje Slunce, jakou galaktický střed a jakou fotonová energie? 3. Jak budou změny ovlivňovat lidskou DNA? 4. jaké příznaky na fyzické a psychické úrovni lze očekávat? Jak vše souvisí s globálním oteplováním? 5. Proč hoří kamiony a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Mašek 2012 - Zlatá brána otevřena - Jiří Maria Mašek koupíte i tady

Specifikace Jiří Mašek 2012 - Zlatá brána otevřena - Jiří Maria Mašek

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 154 Kč

1. Co se bude dít před a po roce 2012? Jsou ohroženy lidské životy? 2. Jakou roli v tom hraje Slunce, jakou galaktický střed a jakou fotonová energie? 3. Jak budou změny ovlivňovat lidskou DNA? ... a dál?

Produkt Jiří Mašek 2012 - Zlatá brána otevřena - Jiří Maria Mašek

Jiří Mašek 2012 - Zlatá brána otevřena - Jiří Maria Mašek - parametry

Název produktu: Jiří Mašek 2012 - Zlatá brána otevřena - Jiří Maria Mašek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 154 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 66 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

1. Co se bude dít před a po roce 2012? Jsou ohroženy lidské životy? 2. Jakou roli v tom hraje Slunce, jakou galaktický střed a jakou fotonová energie? 3. Jak budou změny ovlivňovat lidskou DNA? 4. jaké příznaky na fyzické a psychické úrovni lze očekávat? Jak vše souvisí s globálním oteplováním? 5. Proč hoří kamiony a autobusy? Proč se požární hlásiče letadel a ponorek samy spouští? 6. Lze očekávat výpadky či kolaps elektrického proudu? 7. Proč vlády celého světa mlčí? Stručný obsah 1. Úvod 2. Tři zdroje 3. Slunce 4. Fotonový radiační pás 5. Poloha galaktického středu 6. Mayové jako původní galaktická rasa 7. Magnetismus a elektromagnetismus 8. Fyzické příznaky 9. Pocity 10. Znamení na nebi 11. Úhyn včelstev 12. Ve hře je také gravitace 13. Nejsme odtud? 14. Zvyšující se přítomnost UFO 15. Další přípustné vlivy 2012 16. Číselné signalizační kódy 17. Jak vzestoupit? 18. Jak dobře žít v multidimensionalitě 19. První pomoc 20. DNA 21. 12 svěětelných těl (Program 12 kroků) 22. Politika na závěr 23. Vyznání (epilog)na závěr ... a na nový začátek (Zlatá brána otevřena : konec, nebo nový začátek lidstva? : jak se udržet v kontaktu s fyzickým tělem i duší během probíhajících klíčových změn na Zemi?)


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.