Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Kuchař, Marian Jelínek: Úspěch a jeho spirituální dimenze

Knihy naučná literatura

Jiří Kuchař, Marian Jelínek: Úspěch a jeho spirituální dimenze

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Úspěch a jeho spirituální dimenze - Marian Jelínek;Jiří Kuchař. Úspěch je magické slovo, které se stalo zvláštním zaklínadlem nejen moderní doby. Lidé jej obdivují stejnou měrou, jako mnohdy závidí. Ať si to uvědomuje a připouští nebo ne, úspěch chce mít většina lidí. Pro každého z nás ovšem může znamenat ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kuchař, Marian Jelínek: Úspěch a jeho spirituální dimenze koupíte i tady

Specifikace Jiří Kuchař, Marian Jelínek: Úspěch a jeho spirituální dimenze

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 181 Kč

Úspěch je magické slovo, které se stalo zvláštním zaklínadlem nejen moderní doby. Lidé jej obdivují stejnou měrou, jako mnohdy závidí. Ať si to uvědomuje a připouští nebo ne, úspěch chce mít většina lidí. Pro každého z nás ovšem může znamenat něco zcela jiného, společenské postavení, vítězství, peníze nebo překonanou nemoc. ... a dál?

Produkt Jiří Kuchař, Marian Jelínek: Úspěch a jeho spirituální dimenze

Jiří Kuchař, Marian Jelínek: Úspěch a jeho spirituální dimenze - parametry

Název produktu: Jiří Kuchař, Marian Jelínek: Úspěch a jeho spirituální dimenze
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 181 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Úspěch a jeho spirituální dimenze - Marian Jelínek;Jiří Kuchař. Úspěch je magické slovo, které se stalo zvláštním zaklínadlem nejen moderní doby. Lidé jej obdivují stejnou měrou, jako mnohdy závidí. Ať si to uvědomuje a připouští nebo ne, úspěch chce mít většina lidí. Pro každého z nás ovšem může znamenat něco zcela jiného, společenské postavení, vítězství, peníze nebo překonanou nemoc. Tato výpravná kniha volně navazuje na předchozí titul Poznej sám sebe - tajemství těla, duše a mysli. Přibližuje úspěch z té stránky, kterou bychom mohli nazvat radostná a pozitivní, nikoli tedy z té, která „úspěšně“ vtahuje do záhuby. Jak říká podtitul a jeho spirituální dimenze, věnuje se především duševně-duchovním předpokladům a podmínkám, potřebným k jeho dosažení. Kniha ukazuje i to, co se skrývá za zrcadlem: Skutečnou povahu mýtů a fikcí, které jsou s úspěchem často spojovány. Popisuje nutné mentální zázemí k dosažení trvalého úspěchu a přináší osm důležitých zákonů, kterými se může řídit každý, kdo je vnitřně rozhodnut být v životě a práci bytostně úspěšný. Ve dvanácti klíčích potom nabízí setkání se sebou samým, s naším - jungovskou terminologií řečeno - Vyšším já. Publikace: Úspěch a jeho spirituální dimenze - Marian Jelínek;Jiří Kuchař. Marian Jelínek; Jiří KuchařMýtus, fikce, skutečnostEMINENT 2007Kniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.