Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Kroužek, Olga Kuldová: Písemná a elektronická komunikace 1

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Kroužek, Olga Kuldová: Písemná a elektronická komunikace 1

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnice obsahuje nácvik psaní písmen, značek, znamének a číslic desetiprstovou metodou na klávesnici počítačů. Nezapomíná však ani na elektronické psací stroje. Dále zahrnuje nácvik přesnosti a rychlosti psaní, zpracování textů a pravidla pro úpravu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Písemná a elektronická ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kroužek, Olga Kuldová: Písemná a elektronická komunikace 1 koupíte i tady

Specifikace Jiří Kroužek, Olga Kuldová: Písemná a elektronická komunikace 1

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 151 Kč

Publikace Písemná a elektronická komunikace 1 obsahuje nácvik psaní desetiprstovou metodou na klávesnici počítačů. Dále zahrnuje normalizovanou úpravu písemností, úlohy pro přepis textů s korekturní ... a dál?

Produkt Jiří Kroužek, Olga Kuldová: Písemná a elektronická komunikace 1

Jiří Kroužek, Olga Kuldová: Písemná a elektronická komunikace 1 - parametry

Název produktu: Jiří Kroužek, Olga Kuldová: Písemná a elektronická komunikace 1
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 151 Kč
Maximální cena: 195 Kč
Ušetríte až: 44 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnice obsahuje nácvik psaní písmen, značek, znamének a číslic desetiprstovou metodou na klávesnici počítačů. Nezapomíná však ani na elektronické psací stroje. Dále zahrnuje nácvik přesnosti a rychlosti psaní, zpracování textů a pravidla pro úpravu tabulek. Zahrnuje normalizovanou úpravu písemností, úlohy pro přepis textů s korekturními znaménky, nácvik přesnosti a rychlosti psaní, zpracování textů a pravidla pro úpravu tabulek v MS Word. Metodický postup vychází z 8. vydání učebnice Technika administrativy 1. Plně odpovídá nové učební osnově pro předmět Písemná a elektronická komunikace, platné pro obchodní akademie od 1. září 2002. Technika administrativy 1 už nebude vycházet a je nahrazena touto učebnicí.

Nejaktuálnější vydání z roku 2007. Tato učebnice najde využití na všech školách, kde je zařazen nácvik klávesnice hmatovou metodou a používání textového editoru MS Word. Kniha se věnuje procvičování psaní písmen, znamének, číslic a značek. Zaměřuje se také na úpravy tabulek v MS Word a na elektronickém psacím stroji, normalizovanou úpravu písemností, úlohy pro přepis textů s korekturními znaménky a nácvik přesnosti a rychlosti psaní. Kniha nahrazuje učebnici Technika administrativy 1. Prověřené postupy zůstaly zachovány, ovšem text je modernizován a doplněn. Učebnici vhodně doplňuje výukový počítačový program ATF. Kombinovaná výuka podle učebnice a výukového programu umožňuje zrychlit nácvik klávesnice a neopomíjet opis z tištěné předlohy. Učebnice má schvalovací doložku MŠMT. Publikace Písemná a elektronická komunikace 1 obsahuje nácvik psaní desetiprstovou metodou na klávesnici počítačů.

Dále zahrnuje normalizovanou úpravu písemností, úlohy pro přepis textů s korekturními znaménky, nácvik přesnosti a rychlosti psaní, zpracování textů a pravidla pro úpravu tabulek.

Je možné ji kombinovat s výukovým programem ATF, který je vystavěn na stejné metodice a postupu probíraných znaků.Podtitul: pro střední školy a veřejnostAutor: Olga Kuldová; Jiří KroužekRok vydání­: 2005Vazba: Spirálová, kroužkováISBN: 80-7168-836-3Počet stran: 144Rozměry: 305,0 x 215,0 x 15,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.