Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Kraus, Kolektiv: Nový Akademický slovník cizích slov A-Ž

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Kraus, Kolektiv: Nový Akademický slovník cizích slov A-Ž

Hodnocení: 1x
  • 4

Nový akademický slovník cizích slov obsahuje více než 100 000 významů dnes užívaných slov, slovních spojení, zkratek a značek cizího původu. Uživatel tu najde slova patřící do fondu slovní zásoby už dlouhá desetiletí, ale také výrazy, které do současné komunikace pronikly teprve zcela nedávno, např. generikum, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kraus, Kolektiv: Nový Akademický slovník cizích slov A-Ž koupíte i tady

Specifikace Jiří Kraus, Kolektiv: Nový Akademický slovník cizích slov A-Ž

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 138 Kč

Slovník obsahuje více než 100 000 významů dnes užívaných slov, slovních spojení, zkratek a značek cizího původu. Přináší komplexní poučení o pravopisu, výslovnosti, původu, slovnědruhové a tvaroslovné ... a dál?

Produkt Jiří Kraus, Kolektiv: Nový Akademický slovník cizích slov A-Ž

Jiří Kraus, Kolektiv: Nový Akademický slovník cizích slov A-Ž - parametry

Název produktu: Jiří Kraus, Kolektiv: Nový Akademický slovník cizích slov A-Ž
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 138 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 101 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nový akademický slovník cizích slov obsahuje více než 100 000 významů dnes užívaných slov, slovních spojení, zkratek a značek cizího původu. Uživatel tu najde slova patřící do fondu slovní zásoby už dlouhá desetiletí, ale také výrazy, které do současné komunikace pronikly teprve zcela nedávno, např. generikum, nanotechnologie, skiatlon, roaming, sampler, komunitární, pentekostální, preemptivní atd. Abecední slovník doplňuje speciální příloha - Stručný přehled jazyků světa.

Slovník přináší komplexní poučení o pravopisu, výslovnosti, původu, slovnědruhové a tvaroslovné charakteristice, o stylovém zařazení a kontextovém použití přejatých slov v češtině. Spolu se Slovníkem spisovného jazyka českého pro školu a veřejnost a s Pravidly českého pravopisu patří k základním, pro všechny uživatele českého jazyka nepostradatelným příručkám. Nový akademický slovník cizích slov A-Ź - Jiří a kolektiv Kraus. Nové, přepracované vydání oblíbeného a nejrozsáhlejšího slovníku cizích slov u nás přináší více než 100 tisíc výrazů, pojmů, termínů, slovních spojení cizího původu a slov přejatých ze všech oborů lidské činnosti, které se staly běžnou součástí našeho moderního jazyka. Dílo je výsledkem práce zkušeného kolektivu lexikografů Ústavu pro jazyk český AV ČR. Studentské vydání. Nový akademický slovník cizích slov A-Ź - Jiří a kolektiv Kraus od nakladatelství Academia v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.