Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Kostečka: Český jazyk pro 4. ročník gymnázií

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Kostečka: Český jazyk pro 4. ročník gymnázií

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Čtvrtá ze souboru čtyř prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor systematicky vede žáky k osvojování klíčových kompetencí v oblasti jazykového systému a praktické stylistiky. Učebnice tak rozvíjejí abstraktní myšlení středoškoláků, stejně jako dovednost formulovat smysluplné a stylizačně přiměřené ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk pro 4. ročn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kostečka: Český jazyk pro 4. ročník gymnázií koupíte i tady

Specifikace Jiří Kostečka: Český jazyk pro 4. ročník gymnázií

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

Učebnice je čtvrtou, závěrečnou částí nové čtyřdílné řady prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor, tvůrce učebních osnov, vede žáky systematicky k důkladné přípravě na maturitu, ... a dál?

Produkt Jiří Kostečka: Český jazyk pro 4. ročník gymnázií

Jiří Kostečka: Český jazyk pro 4. ročník gymnázií - parametry

Název produktu: Jiří Kostečka: Český jazyk pro 4. ročník gymnázií
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 200 Kč
Ušetríte až: 73 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Čtvrtá ze souboru čtyř prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor systematicky vede žáky k osvojování klíčových kompetencí v oblasti jazykového systému a praktické stylistiky. Učebnice tak rozvíjejí abstraktní myšlení středoškoláků, stejně jako dovednost formulovat smysluplné a stylizačně přiměřené slohové útvary. Zároveň připravují žáky ke zvládnutí maturitní zkoušky. Učebnice jsou doplněny metodickými příručkami pro učitele, které obsahují řešení všech cvičení. Obsah: vybrané kapitoly z obecné jazykovědy, historický vývoj češtiny, česká jazykověda v 1. pol. 20. stol., Bohuslav Havránek, nauka o slohu, administrativní styl, umělecký styl, řečnický styl, kapitoly z nauky o komunikaci, česká jazykověda od 2. pol. 20. stol. do současnosti, Vladimír Šmilauer, souhrnné opakování a procvičování. Český jazyk pro 4. ročník gymnázií - Jiří Kostečka od authora Jiří Kostečka a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Český jazyk pro 4. ročník gymnázií - Kostečka Jiří Učebnice je čtvrtou, závěrečnou částí nové čtyřdílné řady prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor, tvůrce učebních osnov, vede žáky systematicky k důkladné přípravě na maturitu, včetně jejího nového pojetí. Učebnici provází metodická příručka pro učitele. Učebnicová řada má schvalovací doložku MŠMT ČR. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Český jazyk | Gymnázia od SPN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.