Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Kostečka: Český jazyk pro 2. ročník gymnázií

Knihy

Jiří Kostečka: Český jazyk pro 2. ročník gymnázií

Hodnocení: 1x
  • 4

Český jazyk pro 2.ročník gymnázií - Kostečka Jiří Druhá ze souboru čtyř prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor systematicky vede žáky k osvojování klíčových kompetencí v oblasti jazykového systému a praktické stylistiky. Učebnice tak rozvíjejí abstraktní myšlení středoškoláků, stejně jako ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Český jazyk pro 2. ročn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kostečka: Český jazyk pro 2. ročník gymnázií koupíte i tady

Specifikace Jiří Kostečka: Český jazyk pro 2. ročník gymnázií

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 126 Kč

Druhá ze souboru čtyř prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor systematicky vede žáky k osvojování klíčových kompetencí v oblasti jazykového systému a praktické stylistiky. Učebni ... a dál?

Produkt Jiří Kostečka: Český jazyk pro 2. ročník gymnázií

Jiří Kostečka: Český jazyk pro 2. ročník gymnázií - parametry

Název produktu: Jiří Kostečka: Český jazyk pro 2. ročník gymnázií
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 126 Kč
Maximální cena: 159 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Český jazyk pro 2.ročník gymnázií - Kostečka Jiří Druhá ze souboru čtyř prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor systematicky vede žáky k osvojování klíčových kompetencí v oblasti jazykového systému a praktické stylistiky. Učebnice tak rozvíjejí abstraktní myšlení středoškoláků, stejně jako dovednost formulovat smysluplné a stylizačně přiměřené slohové útvary. Zároveň připravují žáky ke zvládnutí maturitní zkoušky. Učebnice jsou doplněny metodickými příručkami pro učitele, které obsahují řešení všech cvičení. Obsah: nauka o slovní zásobě, nauka o tvoření slov, pravopis, nauka o slohu – publicistický styl, tvarosloví, česká jazykověda v 19. stol. a na počátku 20. stol., Jan Gebauer. z kategorie Knihy | Učebnice | Základní škola | Český jazyk | 2. třída od SPN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Český jazyk pro 2.ročník gymnázií - Kostečka Jiří Učebnice je druhou částí nové čtyřdílné řady prakticky pojatých učebnic s množstvím cvičení a úkolů. Autor, tvůrce učebních osnov, vede žáky systematicky k důkladné přípravě na maturitu, včetně jejího nového pojetí. Učebnici provází metodická příručka pro učitele. Učebnicová řada má schvalovací doložku MŠMT ČR. z kategorie Knihy | Učebnice | SŠ, SOŠ a Gymnázia | Český jazyk | Gymnázia od SPN naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.