Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Kocourek: Zákoník práce 2011

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Kocourek: Zákoník práce 2011

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákoník práce 2011 - Jiří Kocourek. Připojené judikáty byly vybrány s cílem umožnit orientaci v případech, kdy nová právní úprava se obsahově neliší od úpravy předchozí a lze tedy předpokládat, že v tomto duchu se bude vykládat i tento nový právní předpis. Publikace je doplněna i vybranými prováděcími předpisy. Dále ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Kocourek: Zákoník práce 2011 koupíte i tady

Specifikace Jiří Kocourek: Zákoník práce 2011

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 213 Kč

Připojené judikáty byly vybrány s cílem umožnit orientaci v případech, kdy nová právní úprava se obsahově neliší od úpravy předchozí a lze tedy předpokládat, že v tomto duchu se bude vykládat i tento ... a dál?

Produkt Jiří Kocourek: Zákoník práce 2011

Jiří Kocourek: Zákoník práce 2011 - parametry

Název produktu: Jiří Kocourek: Zákoník práce 2011
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 84 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákoník práce 2011 - Jiří Kocourek. Připojené judikáty byly vybrány s cílem umožnit orientaci v případech, kdy nová právní úprava se obsahově neliší od úpravy předchozí a lze tedy předpokládat, že v tomto duchu se bude vykládat i tento nový právní předpis. Publikace je doplněna i vybranými prováděcími předpisy. Dále jsou u jednotlivých ustanovení uvedeny odkazy na případné souvislosti s jinými ustanoveními zákoníku. Publikace je doplněna i aktualizovaným zněním příslušných nařízení vlády, která tento zákoník provádí a seznamem vybraných souvisejících předpisů. Předkládaná publikace nepochybně přispěje k orientaci ve složité problematice pracovního práva a zvýší přehlednost zákoníku práce i po přijatých novelách. Věříme, že Vám umožní včasné seznámení se s novou úpravou pracovněprávních vztahů a zvolená koncepce Vám toto seznámení zjednoduší. Zákoník práce 2011 - Jiří Kocourek od nakladatelství EUROUNION Praha s.r.o. v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz kniha, Zákoník práce 2011, Poznámkové vydání, doplněné komentářem, důvodovou zprávou, judikaturou a předpis, JUDr.Jiří Kocourek, Jde o aktualizované a doplněné vydání zákoníku práce vydaného v dubnu 2009. Dále v publikaci naleznete vybrané vzory smluv (dohod) a výpovědí., EUROUNION Autor : JUDr. Jiří Kocourek, Druh sortimentu : Kniha, Zákoník práce 2011, Jazyk : Čeština, Počet stran : 608


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.