Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Klůc: Kapitán Otakar Jaroš

Knihy

Jiří Klůc: Kapitán Otakar Jaroš

Hodnocení: 0x
  • 4

Poznejte příběh hrdiny od Sokolova ve všech souvislostech. Jiří Klůc přináší v knize Kapitán Otakar Jaroš ucelený pohled na život jednoho z hlavních symbolů čs. zahraničního odboje během druhé světové války. Jak se stal z mladého vlastence hrdinou? Kdo byl jeho vzorem? Jakou roli hrál v jeho životě Sokol, Junák či sport? Poznejte cestu od mládí až k pomníkům a názvům ulic. Unikátní publikaci doplňuje více než 150 dosud nepublikovaných fotografií. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 3.74769
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Kapitán Otakar Jaroš
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Klůc: Kapitán Otakar Jaroš koupíte i tady

Specifikace Jiří Klůc: Kapitán Otakar Jaroš

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 176 Kč

Kniha – autor Jiří Klůc, 128 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Publikace „Kapitán Otakar Jaroš – příběh hrdiny od Sokolova“ přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Díky více než 150 unikátním a nikdy nepublikovaným fotografiím z jeho předválečného života má kniha za cíl ukázat pravou tvář mladého vlastence, člena Sokola, Junáka i sportovce, který se stal po druhé světové válce jedním z komunistických symbolů boje proti » ... a dál?

Produkt Jiří Klůc: Kapitán Otakar Jaroš

Jiří Klůc: Kapitán Otakar Jaroš - parametry

Název produktu: Jiří Klůc: Kapitán Otakar Jaroš
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 228 Kč
Ušetríte až: 52 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kapitán Otakar Jaroš - Jiří Kluc Publikace „Kapitán Otakar Jaroš – příběh hrdiny od Sokolova“ přináší první ucelený pohled na osud jednoho z nejvýznamnějších příslušníků čs. zahraničního odboje kapitána Otakara Jaroše. Díky více než 150 unikátním a nikdy nepublikovaným fotografiím z jeho předválečného života má kniha za cíl ukázat pravou tvář mladého vlastence, člena Sokola, Junáka i sportovce, který se stal po druhé světové válce jedním z komunistických symbolů boje proti nacismu. V první části knihy je hlavní důraz kladen na jeho život v Lounech a poté na Mělníku, autor připomíná i osud Jarošova vzoru, strýce, legionáře a generála Františka Konopáska popraveného v roce 1943 nacisty. Dále je v knize popsána vojenská kariéra Otakara Jaroše od absolvování akademie v Hranicích, po odchod do zahraničí a život v Sovětském svazu. Zvláštní důraz je kladen na jeho působení v československé jednotce v SSSR a boj u Sokolova. Druhá část knihy se věnuje poválečnému odkazu kapitána Jaroše a je zároveň unikátním souhrnem všech různých spojitostí od pomníků až po názvy ulic prvního československého hrdiny Sovětského svazu. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Historie a military | II. světová válka | Osobnosti od Svět křídel naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.