Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Kindl: Zákon o ochraně hospodářksé soutěže

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Kindl: Zákon o ochraně hospodářksé soutěže

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Vstupem České republiky do Evropské unie v roce 2004 se komunitární soutěžní právo stalo právem přímo platným i na jejím území. Autoři proto přinášejí nejen fundovaný komentář zákona o ochraně hospodářské soutěže, ale souběžně podávají výklad i o příslušné úpravě evropského soutěžního práva. Právě s ohledem na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Kindl: Zákon o ochraně hospodářksé soutěže

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 783 Kč

Autor : Jindřiška Munková, Jiří Kindl, Vstupem České republiky do Evropské unie v roce 2004 se komunitární soutěžní právo stalo právem přímo platným i na jejím území. Autoři proto přinášejí nejen fundovaný komentář zákona o ochraně hospodářské soutěže, ale souběžně podávají výklad i o příslušné úpravě evropského soutěžního práva. Právě s ohledem na evropské právo se pokoušejí hledat srozumitelná východiska při mnohdy obtížném výkladu některých ustanovení zákona. Publikace obsahuje i podrobný komentář nařízení » ... a dál?

Produkt Jiří Kindl: Zákon o ochraně hospodářksé soutěže

Jiří Kindl: Zákon o ochraně hospodářksé soutěže - parametry

Název produktu: Jiří Kindl: Zákon o ochraně hospodářksé soutěže
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 783 Kč
Maximální cena: 910 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Vstupem České republiky do Evropské unie v roce 2004 se komunitární soutěžní právo stalo právem přímo platným i na jejím území. Autoři proto přinášejí nejen fundovaný komentář zákona o ochraně hospodářské soutěže, ale souběžně podávají výklad i o příslušné úpravě evropského soutěžního práva. Právě s ohledem na evropské právo se pokoušejí hledat srozumitelná východiska při mnohdy obtížném výkladu některých ustanovení zákona. Publikace obsahuje i podrobný komentář nařízení Komise (ES) č. 2790/1999, které je jednou z nejvýznamnějších blokových výjimek z kartelového zákazu a které se podle zákona uplatňuje i na ryze vnitrostátní dohody mezi soutěžiteli. Autor : Jiří Kindl, Jindřiška Munková, Druh sortimentu : Kniha, Zákon o ochraně hospodářksé soutěže, Jazyk : Čeština, Počet stran : 428 Jindřiška Munková; Jiří KindlKomentářC.H.BECK, edice Beckova edice komentované zákonyKniha, čeština, 428 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.