Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jiří Kajínek: Můj život bez mříží

Knihy osobnosti a fakta

Jiří Kajínek: Můj život bez mříží cena od 0 Kč

Jiří Kajínek: Můj život bez mříží

Hodnocení: 1x
  • 5

Autor : Jiří Kajínek, K vydání se připravuje první osobní zpověď nejznámějšího českého vězně. Již mnoho toho bylo v médiích o Jiřím Kajínkovi napsáno. Jaký ale opravdu je? Jak vyrůstal muž, který již po dvě desetiletí rozděluje český národ na dva tábory: jedni ho zatracují a druzí jsou skálopevně přesvědčeni o jeho ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Jiří Kajínek: Můj život bez mříží - parametry

Název produktu: Jiří Kajínek: Můj život bez mříží
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Autor : Jiří Kajínek, K vydání se připravuje první osobní zpověď nejznámějšího českého vězně. Již mnoho toho bylo v médiích o Jiřím Kajínkovi napsáno. Jaký ale opravdu je? Jak vyrůstal muž, který již po dvě desetiletí rozděluje český národ na dva tábory: jedni ho zatracují a druzí jsou skálopevně přesvědčeni o jeho nevině? Vůbec poprvé odvyprávěl Jiří Kajínek příběh svého života „bez mříží“. V připravované knize, která vzniká za opravdu nestandardních podmínek, popisuje Jiří Kajínek svůj život před okamžikem, kdy začalo jeho jméno plnit přední stránky médií. Dětství od prvních krůčků, radosti i trable školáka až po mladého muže s typickými problémy dospívajícího - nejen to odhalí čtenářům v knize s názvem Můj život bez mříží. Poodhalí také tajemství práce s planžetou, se kterou dokázal vždy otevřít všechny dveře, případy, kdy jako nezvaný host navštívil domy či byty, nebo jaká místa jsou pro ukrytí sejfu naprosto nevhodná. Druh sortimentu : Kniha, Jiří Kajínek Můj život bez mříží, Jazyk : Čeština, Počet stran : 192 Publikace: Můj život bez mříží - Jiří Kajínek. Jiří Kajínek promluvil…Nejznámější český vězeň připravuje k vydání

knihu o svém životě „bez mříží“. Jaký byl život Jiřího Kajínka před

tím, než se jeho jméno dostalo do popředí zájmu všech médií, před

tím, než se stal případ, ve kterém byl policií označen za hlavního

viníka a plzeňským soudem odsouzen k trestu odnětí svobody na

doživotí? Jaký opravdu je? Jak vyrůstal muž, který již po dvě

desetiletí rozděluje český národ na dva tábory: jedni ho zatracují

a druzí jsou skálopevně přesvědčeni o jeho nevině? Vůbec poprvé

odvyprávěl Jiří Kajínek příběh svého života „bez mříží“.

Autorizovaná zpověď člověka, který již léta bojuje za znovuotevření

svého případu a čeká dle svých slov na spravedlnost.Nejznámější

český vězeň Jiří Kajínek tak, jak ho neznáte. Publikace: Můj život bez mříží - Jiří Kajínek. Anotace: V této knize Jiří Kajínek vypráví o svém životě. Vzpomínky na dětství, které prožil v idylickém rodinném zázemí na vesnici a mezi kamarády, doplňuje vyprávěním o škole, dospívání, láskách, zálibách, starostech a popisem svého vztahu k ostatním lidem i ke společnosti. Jiří Kajínek pootevře dvířka tajemství svého umění práce s planžetou, s jejíž pomocí dokázal otevřít každý zámek, čehož následně „úspěšně“ využíval… Podělí se i o několik příběhů a

zajímavostí z bytů a domů, které v minulosti jako nezvaný host navštívil. Za svou „profesi“ zloděje se Jiří Kajínek už mnohokrát omluvil, a to jak v obecné rovině, tak v mnoha případech i přímo konkrétním poškozeným lidem. Za toto své nezákonné počínání vždy přijal přiměřený trest, který následoval. Ve své knize vysvětluje, proč se ale odmítá smířit s trestem za vraždy, které nespáchal.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.