Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Juřík: Prahou podél potoků (a dvou řek)

Knihy naučná literatura

Jiří Juřík: Prahou podél potoků (a dvou řek)

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Prahou podél potoků (a dvou řek) - Výlety pro pěší a cyklisty - Jiří Juřík. Kniha, popisující trasy podle zhruba 30 pražských potoků, navazuje na ukončený seriál, který vycházel před rokem 2006 v časopise Cykloturistika a který byl věnovám cykloturistice podél pražských vodních toků. V roce 2005 byly ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Juřík: Prahou podél potoků (a dvou řek) koupíte i tady

Specifikace Jiří Juřík: Prahou podél potoků (a dvou řek)

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 195 Kč

Kniha, popisující trasy podle zhruba 30 pražských potoků, navazuje na ukončený seriál, který vycházel před rokem 2006 v časopise Cykloturistika a který byl věnovám cykloturistice podél pražských vodní ... a dál?

Produkt Jiří Juřík: Prahou podél potoků (a dvou řek)

Jiří Juřík: Prahou podél potoků (a dvou řek) - parametry

Název produktu: Jiří Juřík: Prahou podél potoků (a dvou řek)
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 195 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Prahou podél potoků (a dvou řek) - Výlety pro pěší a cyklisty - Jiří Juřík. Kniha, popisující trasy podle zhruba 30 pražských potoků, navazuje na ukončený seriál, který vycházel před rokem 2006 v časopise Cykloturistika a který byl věnovám cykloturistice podél pražských vodních toků. V roce 2005 byly spuštěny internetové stránky věnované této problematice: www.praha-mesto.cz/podelpotoku, jejichž vznik inicioval a zaštítil Magistrát hl.m.Prhay. Jsou určeny především pěším uživatelům a strukturovaně popisují trasy podél jednotlivých potoků a zajímavosti nacházející se v jejich okolí. Pro cyklisty jsou u každé trasy doporučení a rady. Z těchto internetových stránek kniha vychází, ale jejich obsah aktualizuje, rovněž forma je upravena a přepracována pro knižní vydání. Publikaci doprovázejí barevné fotografie popisovaných míst a mapky. Publikace: Prahou podél potoků (a dvou řek) - Výlety pro pěší a cyklisty - Jiří Juřík. Jiří Juřík ARGO 2007 Kniha, čeština, 226 stran Autor knihy Jiří Juřík, Vydavatelstvo ARGO


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.