Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Jiroutek: Fenomén Ještěd

Knihy

Jiří Jiroutek: Fenomén Ještěd cena od 0 Kč

Jiří Jiroutek: Fenomén Ještěd

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fenomén Ještěd - Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd - Jiří Jiroutek. Fotografická kniha se zabývá objektem hotelu a vysílače na Ještědu od architekta Hubáčka a využívá k tomu různých pohledů: od soutěže a dokumentace stavebních prací, porovnání návrhů a realizace řešení interiérů se současným stavem, ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Jiří Jiroutek: Fenomén Ještěd - parametry

Název produktu: Jiří Jiroutek: Fenomén Ještěd
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fenomén Ještěd - Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd - Jiří Jiroutek. Fotografická kniha se zabývá objektem hotelu a vysílače na Ještědu od architekta Hubáčka a využívá k tomu různých pohledů: od soutěže a dokumentace stavebních prací, porovnání návrhů a realizace řešení interiérů se současným stavem, zachycení vývoje návrhů výtvarníků přes technické zvláštnosti a běžný pohled na Ještěd očima turisty nebo řady fotografů. Demonstruje provázanost tohoto symbolu a přirozené soužití s obyvateli i přes relativní mládí stavby. Představuje také autorský kolektiv, který se na celkovém vzhledu i funkci podílel. Obsahuje nevšední a originální záběry a informace. Komentáře a texty jsou kromě češtiny přeloženy do němčina a angličtiny. Oproti prvnímu vydání je rozšířeno o třicet stran. Publikace: Fenomén Ještěd - Phenomenon Ještěd / Phänomen Ještěd - Jiří Jiroutek. Anotace: Kniha s fotografiemi Ještědu z extriéru i interiéru.


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.