Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Jelínek, Marta Uhlířová: Obhájce v trestním řízení

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Jelínek, Marta Uhlířová: Obhájce v trestním řízení

Hodnocení: 1x
  • 4

Obhájce v trestním řízení - Jiří Jelínek, Marta Uhlířová . Monografie, jejímiž spoluautory jsou známý profesor trestního práva a vedoucí katedry trestního práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a advokátka specializující se na trestní obhajobu, pojednává o postavení obhájce v českém trestním řízení, jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Obhájce v trestním řízení
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Jelínek, Marta Uhlířová: Obhájce v trestním řízení koupíte i tady

Specifikace Jiří Jelínek, Marta Uhlířová: Obhájce v trestním řízení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 384 Kč

Monografie, jejímiž spoluautory jsou známý profesor trestního práva a vedoucí katedry trestního práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a advokátka specializující se na trestní obhajobu, pojedná ... a dál?

Produkt Jiří Jelínek, Marta Uhlířová: Obhájce v trestním řízení

Jiří Jelínek, Marta Uhlířová: Obhájce v trestním řízení - parametry

Název produktu: Jiří Jelínek, Marta Uhlířová: Obhájce v trestním řízení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 384 Kč
Maximální cena: 600 Kč
Ušetríte až: 216 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Obhájce v trestním řízení - Jiří Jelínek, Marta Uhlířová . Monografie, jejímiž spoluautory jsou známý profesor trestního práva a vedoucí katedry trestního práva na Právnické fakultě Univerzity Karlovy a advokátka specializující se na trestní obhajobu, pojednává o postavení obhájce v českém trestním řízení, jeho právech i povinnostech, o způsobech výkonu obhajoby i o jednání ve prospěch klienta a na jeho újmu. Porovnává postavení obhájce v českém trestním řízení s jeho zakotvením v právním řádu německém, rakouském a slovenském. Ukazuje, jak je důležitá účast obhájce u vyšetřovacích úkonů i v řízení před soudem. Obhájce je právním zástupcem obviněného, který jedná jeho jménem a poskytuje obviněnému všestrannou právní pomoc. Právo na obhajobu je základním právem obviněného. Účelem jeho obhajoby je včas a důsledně objasnit skutečnosti, které obviněného viny zbavují či jeho vinu zmírňují. Práce čerpá ze studnice rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva i mezinárodních dokumentů. Rozebírá aktuální judikaturu obecných soudů. Zabývá se také aktuálními problémy aplikační praxe, například pluralitou obhájců, kolizí zájmů obhájce a klienta, možností vyloučení advokáta jako zvoleného obhájce. Poskytuje podněty aplikační i legislativní praxi ke zdokonalení právní úpravy. Obhájce v trestním řízení - Jiří Jelínek, Marta Uhlířová od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.