Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Jankovský: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Jankovský: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením - somatopedická a psychologická hlediska - Jiří Jankovský. Druhé vydání publikace se zabývá problematikou ucelené rehabilitace dětí s tělesným postižením a kombinovaným postižením, zejména pak dětí s poruchou centrálního motoneuronu. Publikace ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Jankovský: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením koupíte i tady

Specifikace Jiří Jankovský: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 101 Kč

Druhé vydání publikace se zabývá problematikou ucelené rehabilitace dětí s tělesným postižením a kombinovaným postižením, zejména pak dětí s poruchou centrálního motoneuronu. Publikace shrnuje obecné poznatky a věnuje pozornost všem složkám ucelené rehabilitace, tedy prostředkům léčebným, pedagogicko psychologickým, sociálním a pracovním. Zvláštní pozornost je věnována problematice integrace lidí s postižením ve společnosti a zkušenostem autora získaným v praxi dětského psychologa a somatopeda působícího v dětském » ... a dál?

Produkt Jiří Jankovský: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením

Jiří Jankovský: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením - parametry

Název produktu: Jiří Jankovský: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 101 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 78 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením - somatopedická a psychologická hlediska - Jiří Jankovský. Druhé vydání publikace se zabývá problematikou ucelené rehabilitace dětí s tělesným postižením a kombinovaným postižením, zejména pak dětí s poruchou centrálního motoneuronu. Publikace shrnuje obecné poznatky a věnuje pozornost všem složkám ucelené rehabilitace, tedy prostředkům léčebným, pedagogicko psychologickým, sociálním a pracovním. Zvláštní pozornost je věnována problematice integrace lidí s postižením ve společnosti a zkušenostem autora získaným v praxi dětského psychologa a somatopeda působícího v dětském centru ARPIDA, pečujím o děti s postižením. Kniha pokytuje základní poznatky a inspiraci všem zájemcům o výkon pomáhajících povolání. Publikace: Ucelená rehabilitace dětí s tělesným a kombinovaným postižením - somatopedická a psychologická hlediska - Jiří Jankovský. Drahý čtenáři... Nyní držíš ve svých rukou něco, co se může stát tvým průvodcem na cestě k lepšímu životu. Využij své představivosti a zkus na tuto knihu a na její poselství pohlížet jako na neobyčejný žebřík, který byl vytvořen v nebi - žebřík, který tě dovede vysoko nad neúspěch a prázdnotu, které jsi v minulosti zakoušel. Dosáhneš tak nové platformy, která je naplněna radostí, pýchou a úspěchem. Ucelená rehabilitace dětí 2.v. - s tělesným a kombinovaným postižením - Triton - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Jiří Jankovskýs tělesným a kombinovaným postiženímTriton 2006Kniha, čeština, 176 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.