Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Janča: Zdravé dítě a Alternativní medicína

Knihy naučná literatura

Jiří Janča: Zdravé dítě a Alternativní medicína

Hodnocení: 1x
  • 4

Na základě své bohaté praxe v knize Zdravé dítě a alternativní medicína autor seznamuje čtenáře s praktickými radami a návody jak pro prevenci, tak pro doplňkovou i samotnou terapii celé řady potíží a nemocí, s nimiž si současná medicína stále ještě neví rady. Kniha je koncipována jako průvodce od těhotenství přes ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Janča: Zdravé dítě a Alternativní medicína

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 93 Kč

Publikace: Zdravé dítě a Alternativní medicína - Co, kdy a jak udělat pro zdraví svého dítěte - Jiří Janča. J. Janča, proslulý terapeut alternativního způsobu léčby, předkládá praktického rádce preventivních zásahů pro předcházení zdravotním potížím během těhotenství a raného věku u dětí a nabízí též postupy odstranění chorob. Publikace: Zdravé dítě a Alternativní medicína - Co, kdy a jak udělat pro zdraví svého dítěte - Jiří Janča. ... a dál?

Produkt Jiří Janča: Zdravé dítě a Alternativní medicína

Jiří Janča: Zdravé dítě a Alternativní medicína - parametry

Název produktu: Jiří Janča: Zdravé dítě a Alternativní medicína
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 93 Kč
Maximální cena: 93 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Na základě své bohaté praxe v knize Zdravé dítě a alternativní medicína autor seznamuje čtenáře s praktickými radami a návody jak pro prevenci, tak pro doplňkovou i samotnou terapii celé řady potíží a nemocí, s nimiž si současná medicína stále ještě neví rady. Kniha je koncipována jako průvodce od těhotenství přes nejútlejší dětský věk až do období dospívání. O jejím významu svědčí fakt, že jako jedna z mála publikací v tomto oboru je opatřena lékařským komentářem. Popis Ing Jiří Janča, CSc. (1924-2005) - evropský proslulý terapeut alternativní medicíny, patří mezi přední odborníky a nejpopulárnější léčitele u nás. Je známým autorem zcela unikátní knižní řady mapující hlavní metody této oblasti. S netradiční medicínou se seznámil na západní frontě během 2. světové války a díky svým schopnostem a širokému rozhledu se stal nejuznávanějším znalcem přírodní medicíny u nás. Kniha Zdravé dítě a alternativní medicína je do určité míry vrcholem jeho dosud vydaných publikací.

Úryvek z úvodu:

Stejně jako u mé předchozí publikace byla impulzem pro napsání této práce vlastně náhoda, kterou ovšem odjakživa považuji za zákon a myslím, že se nemýlím. Stačilo několik slov, aby si člověk uvědomil, že už dlouho nosí v sobě myšlenku, ale že o její realizaci kupodivu zatím neuvažoval. Mě osobně nejvíce trápí skutečnost, že po stránce zdravotní je u nás nejvíce postiženou částí obyvatelstva nejmladší generace. Je smutné, že spolu s nimi trpí i jejich nejbližší, především matky. A často jedno nešťastné dítě má kolem sebe několik nešťastných a mnohdy i zoufalých dospělých. Ve svých předchozích publikacích jsem se pokusil představit nejširší veřejnosti několik oborů alternativní medicíny, které osobně považuji vesměs za metody budoucnosti. (...)

Tato kniha má mimo jiné za úkol poukázat z hlediska alternativní medicíny na nesprávné názory a nedostatky při zajišťování prevence a léčby potíží našich dětí. Je to pohled z hlediska současné medicíný netypický, a proto pro běžné uvažování někdy těžko přijatelný. Bohužel však často chybí snaha si správnost jiných názorů ověřit. Proto mohou rady a návody v této knize obsažené vypadat zvláštně, místy třeba nevěrohodně. Jsou to ovšem rady a návody nebo postupy ověřené a také skutečně pomáhající. A soudný člověk by měl věřit spíše činům a výsledkům než názorům od "zeleného stolu".

Počet stran: 110

Rozměry: 140 x 205 mm Další sdělení Doporučujeme také další díla Ing. Jiřího Janči, CSc.: Alternativní medicína (Ing. Jiří Janča, CSc.),

Praktická homeopatie (Ing. Jiří Janča, CSc.),

První pomoc Alternativní medicínou (Ing. Jiří Janča, CSc.),

Psychotronika pro každého (Ing. Jiří Janča, CSc.),

Velký receptář alternativní medicíny (Ing. Jiří Janča, CSc.),

Alternativní medicína - Komplexní prevence a léčba přírodními prostředky (Ing. Jiří Janča, CSc.) 1 DVD. Publikace: Zdravé dítě a Alternativní medicína - Co, kdy a jak udělat pro zdraví svého dítěte - Jiří Janča. J. Janča, proslulý terapeut alternativního způsobu léčby, předkládá praktické


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.