Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Hanuš: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století

Knihy

Jiří Hanuš: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století - Jiří Hanuš;Radomír Vlček. Sborník reprezentuje současný náhled na evropskou a severoamerickou historiografii 20. století, která prošla bouřlivým vývojem: Jde o období prohlubující se profesionalizace historie, dobu dominance sociálních a hospodářských ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83649

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Hanuš: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 110 Kč

Publikace: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století - Jiří Hanuš;Radomír Vlček. Sborník reprezentuje současný náhled na evropskou a severoamerickou historiografii 20. století, která prošla bouřlivým vývojem: Jde o období prohlubující se profesionalizace historie, dobu dominance sociálních a hospodářských přístupů a současně i čas výrazného ovlivnění historické vědy různými ideologiemi, ba autoritativními nedemokratickými režimy. Ústřední otázkou národních škol i jednotlivých osobností jsou proto nejen » ... a dál?

Produkt Jiří Hanuš: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století

Jiří Hanuš: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století - parametry

Název produktu: Jiří Hanuš: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 110 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století - Jiří Hanuš;Radomír Vlček. Sborník reprezentuje současný náhled na evropskou a severoamerickou historiografii 20. století, která prošla bouřlivým vývojem: Jde o období prohlubující se profesionalizace historie, dobu dominance sociálních a hospodářských přístupů a současně i čas výrazného ovlivnění historické vědy různými ideologiemi, ba autoritativními nedemokratickými režimy. Ústřední otázkou národních škol i jednotlivých osobností jsou proto nejen způsoby a metody historikovy práce, ale též problém základní svobody nutné pro každou vědeckou činnost i specifika jednotlivých zemí, která se značně lišila svými společenskými řády. Podobně jako v předcházejícím svazku se autoři zaměřili na známé i méně známé osobnosti a pokusili se o srovnání v rámci západní, střední a východní Evropy a zčásti i evropského a neevropského historiografického vývoje. Publikace: Historik v proměnách doby a prostředí 20.století - Jiří Hanuš;Radomír Vlček.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.