Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Dvořáček: Interní audit a kontrola 2. přepracované a doplněné vydání

Knihy naučná literatura

Jiří Dvořáček: Interní audit a kontrola 2. přepracované a doplněné vydání

Hodnocení: 1x
  • 4

Jedná se o druhé, přepracované a doplnené vydání úspěšné publikace, která uceleně zpracovává problematiku interního auditu a vnitřní podnikové kontroly. Reaguje na skutečnost, že tyto činnosti nejsou v českém podnikatelském prostředí používány jako součást podnikatelské funkce, a to především proto, že jak vnitřní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83819

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Dvořáček: Interní audit a kontrola 2. přepracované a doplněné vydání

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 374 Kč

Publikace: Interní audit a kontrola, 2. aktualizované vyd. - Dvořáček Jiří. Publikace: Interní audit a kontrola, 2. aktualizované vyd. - Dvořáček Jiří. ... a dál?

Produkt Jiří Dvořáček: Interní audit a kontrola 2. přepracované a doplněné vydání

Jiří Dvořáček: Interní audit a kontrola 2. přepracované a doplněné vydání - parametry

Název produktu: Jiří Dvořáček: Interní audit a kontrola 2. přepracované a doplněné vydání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 374 Kč
Maximální cena: 383 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jedná se o druhé, přepracované a doplnené vydání úspěšné publikace, která uceleně zpracovává problematiku interního auditu a vnitřní podnikové kontroly. Reaguje na skutečnost, že tyto činnosti nejsou v českém podnikatelském prostředí používány jako součást podnikatelské funkce, a to především proto, že jak vnitřní kontrola, tak interní audit zde bývají nesprávně chápány, a nepřinášejí tudíž odpovídající výsledky. Od prvního vydání této knihy došlo v oblasti interního auditu k řadě významných změn - ve světě začaly být uplatňovány nové Standardy pro výkon práce interního auditu, v ČR byl přijat zákon o finanční kontrole ve veřejné správě, mezinárodní učetní skandály se nedotkly pouze externích auditorů, ale obrátily pozornost široké veřejnosti i k profesi auditorů interních. Anotace: Druhé vydání reaguje na změny, ke kterým došlo v oblasti interního auditu a kontroly v nedávné době. Nově je zařazena problematika interního auditu a kontroly ve veřejné správě, která se v ČR uskutečňuje na základě zák. č. 320/2001 Sb. Auditorské a kontrolní činnosti jsou stavěny do nového světla v souvislosti s účetními problémy, ke kterým v nedávné době došlo ve velkých podnicích USA (Enrongate) i jinde ve světě. Přijímané zákony posilují roli výboru pro audit, interní auditorské a kontrolní činnosti. Promítají se i do správného řízení společností, známého jako corporate governance. Publikace přináší řadu námětů, jak rizika zjišťovat, hodnotit a řídit. Publikace: Interní audit a kontrola, 2. aktualizované vyd. - Dvořáček Jiří. Publikace: Interní audit a kontrola, 2. aktualizované vyd. - Dvořáček Jiří. Autor : Jiří Dvořáček, Druh sortimentu : Kniha, Interní audit a kontrola 2. přepracované a doplněné vydání, Jazyk : Čeština, Počet stran : 202 Interní audit a kontrola BP37 - C.H.Beck v praxi - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 202 str. - ISBN:


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.