Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Dušek: Účetní uzávěrka a závěrka v přehledech

Knihy naučná literatura

Jiří Dušek: Účetní uzávěrka a závěrka v přehledech

Hodnocení: 1x
  • 4

snadno a rychle. Ujasněte si s touto osvědčenou publikací s bezmála 180 názornými přehledy činnosti spojené s účetní uzávěrkou a závěrkou. Základní operace, ale i některé specifické oblasti účetnictví "zobrazuje" ojedinělým a nezvykle přehledným způsobem. Podává také 14 užitečných příloh pro účetní praxi. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Účetní uzávěrka a závěr..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Dušek: Účetní uzávěrka a závěrka v přehledech koupíte i tady

Specifikace Jiří Dušek: Účetní uzávěrka a závěrka v přehledech

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 176 Kč

Ujasněte si s touto osvědčenou publikací s bezmála 180 názornými přehledy činnosti spojené s účetní uzávěrkou a závěrkou. Základní operace, ale i některé specifické oblasti účetnictví zobrazuje ojedin ... a dál?

Produkt Jiří Dušek: Účetní uzávěrka a závěrka v přehledech

Jiří Dušek: Účetní uzávěrka a závěrka v přehledech - parametry

Název produktu: Jiří Dušek: Účetní uzávěrka a závěrka v přehledech
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 176 Kč
Maximální cena: 259 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

snadno a rychle. Ujasněte si s touto osvědčenou publikací s bezmála 180 názornými přehledy činnosti spojené s účetní uzávěrkou a závěrkou. Základní operace, ale i některé specifické oblasti účetnictví "zobrazuje" ojedinělým a nezvykle přehledným způsobem. Podává také 14 užitečných příloh pro účetní praxi. Autor vychází z dlouholeté praxe daňového poradce, především z provádění kontrol účetních závěrek i z dotazů na školeních. Uveden je praktický návod na účetní inventuru, který ocení především začínající účetní. Publikace díky své formě poskytuje co nejkomplexnější a nejméně časově náročný přehled účetní problematiky. Proto je tato praktická příručka vhodná nejen pro zkušené účetní, ale i pro začátečníky a studenty. Z obsahu  Seznam přehledů  Úvod  Přehledy  Průkazná účetní inventura  Příloha č. 1 – Hlavní kniha  Příloha č. 2 – Doložení zůstatků účtů – ukázky  Příloha č. 3 – Obsah pořadače Uzávěrka  Příloha č. 4 – Prohlášení k uzávěrce  Příloha č. 5 – Protokol o likvidaci zásob  Příloha č. 6 – Finanční majetek – účtování a oceňování v roce 2014  Příloha č. 7 – Účtový rozvrh pro podnikatele  Příloha č. 8 – Výplata podílů na zisku  Příloha č. 9 – Příklady pentálního účetnictví  Příloha č. 10 – Co je součástí ocenění DNM A DHM a technického zhodnocení  Příloha č. 11 – Trestní zákoník a počítačové systémy  Příloha č. 12 – Výpočet odložené daně z příjmů  Příloha č. 13 – Seznam interpretací NÚR  Příloha č. 14 – Desatero dobré účetní


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.