Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Dušek: Daně z příjmů 2014

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Dušek: Daně z příjmů 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor v již devátém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Dušek: Daně z příjmů 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 253 Kč

Autor v již devátém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Publikace řeší např. finanční leasing, směnu, pojistné události na konci roku, nájmy, narovnání, mzdové exekuce, právní odpovědnost právnických osob, předčasné užívání a zkušební provoz, přehled cenných » ... a dál?

Produkt Jiří Dušek: Daně z příjmů 2014

Jiří Dušek: Daně z příjmů 2014 - parametry

Název produktu: Jiří Dušek: Daně z příjmů 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 253 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor v již devátém, aktualizovaném vydání praktické publikace názorně, srozumitelně a velmi přehledně vysvětluje nejpoužívanější paragrafy zákona o daních z příjmů. Výstižnými a stručnými schématy a praktickými daňovými a účetními tabulkami se dotýká i dalších souvisejících oblastí nezbytných pro podnikání. Publikace řeší např. finanční leasing, směnu, pojistné události na konci roku, nájmy, narovnání, mzdové exekuce, právní odpovědnost právnických osob, předčasné užívání a zkušební provoz, přehled cenných papírů apod. Publikace pomáhá všem, kteří se danou problematikou zabývají a dávají přednost názornému vyjádření, rychlé orientaci a přístupu k aktuálním informacím. Tuto zajímavou, netradiční pomůcku využívají v praxi podnikatelé, stejně jako účetní, auditoři, daňoví poradci a finanční úřady při kontrolní činnosti. Z obsahu  Seznam přehledů 6  Seznam tabulek 9  Úvod 10  Přehledy 11  Tabulky 159  Příloha č. 1 – Co je a co není samostatnou věcí v budovách a stavbách 207  Příloha č. 2 – Restituce, transformace 209  Příloha č. 3 – Protokol o likvidaci zásob 210  Příloha č. 4 – Výplata podílů na zisku 211  Příloha č. 5 – Finanční majetek – účtování a oceňování v roce 2013 212  Příloha č. 6 – Úvěr – přehled plateb 214  Příloha č. 7 – Poradenská pracoviště ČSÚ 215  Příloha č. 8 – Párné pojmy v novém občanském zákoníku 216 O autorovi  Ing. Jiří Dušek pracuje jako konzultant v Organizační kanceláři, s.r.o. ve Žďáře nad Sázavou. V letech 1992 až 2003 zastával funkci jednatele. Od roku 1994 je daňovým poradcem. V okrese Žďár nad Sázavou se podílel na zavedení informačních systému ASŘ (1980) a ASŘ ZPOK ( 1990). Od roku 1999 se věnuje vývoji informačního systému WinFAS. V lektorské činnosti se věnuje především účetní závěrce a novelám daňových zákonů. Své zkušenosti z dlouholeté praxe přenesl do odborných publikací. V roce 2009 objevil pentální účetnictví. kniha, Daně z příjmů 2014, Přehledy, daňové a účetní tabulky, Jiří Dušek, GRADA


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.