Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Doležílek: Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Doležílek: Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních

Hodnocení: 1x
  • 4

Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních - Jiří Doležílek. Čtenářům se do rukou dostává třetí, aktualizované a doplněné vydání úspěšného titulu. Důvodem ke třetímu vydání Přehledu byla potřeba doplnit jej o aktuální judikaturu, jejíž objem za posledních pět let narostl, a naopak vyřadit judikaturu již ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78446

Jaké má kniha
Přehled judikatury ve v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Doležílek: Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 462 Kč

Publikace: Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních - Vznik, změny a skončení pracovního poměru - Jiří Doležílek. Čtenářům se do rukou dostává třetí, aktualizované a doplněné vydání úspěšného titulu. Důvodem ke třetímu vydání Přehledu byla potřeba doplnit jej o aktuální judikaturu, jejíž objem za posledních pět let narostl, a naopak vyřadit judikaturu již nepoužitelnou. Od posledního vydání došlo k několika více či méně obsáhlým novelám zákoníku práce č. 262/2006 Sb. a rovněž k přijetí zákona č. 89/2012 Sb., » ... a dál?

Produkt Jiří Doležílek: Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních

Jiří Doležílek: Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních - parametry

Název produktu: Jiří Doležílek: Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 462 Kč
Maximální cena: 462 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních - Jiří Doležílek. Čtenářům se do rukou dostává třetí, aktualizované a doplněné vydání úspěšného titulu. Důvodem ke třetímu vydání Přehledu byla potřeba doplnit jej o aktuální judikaturu, jejíž objem za posledních pět let narostl, a naopak vyřadit judikaturu již nepoužitelnou. Od posledního vydání došlo k několika více či méně obsáhlým novelám zákoníku práce č. 262/2006 Sb. a rovněž k přijetí zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku. Především tyto změny se promítly do zpracování Přehledu. Publikace, jak věříme, zaujme široké spektrum čtenářů a bude praktickou pomůckou nejen pro advokáty, soudce a pracovníky v oblasti lidských zdrojů, ale pro všechny, kdo v pracovněprávních vztazích vystupují, ať již v roli zaměstnance nebo v roli zaměstnavatele. Přehled judikatury ve věcech pracovněprávních - Jiří Doležílek od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jiří DoležílekVznik, změny a skončení pracovního poměruWolters Kluwer 2015Kniha, čeština, 392 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.