Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého

Knihy

Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého

Hodnocení: 0x
  • 4

Doba se mění. Ale historie se opakuje. Potíže, se kterými se potýkáme, jsou navzdory oddělujícím staletím variacemi na stále jedno a totéž téma. Co spojuje husitského vojevůdce Prokopa Holého, řečeného Velikého, jezuitského kněze Petra Kanisia a vatikánského Strážce Vittoria Baldiniho? A je husitská reformace, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Tajemství Prokopa Velik..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého

Specifikace Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 179 Kč

Doba se mění. Ale historie se opakuje. Potíže, se kterými se potýkáme, jsou navzdory oddělujícím staletím variacemi na stále jedno a totéž téma. Co spojuje husitského vojevůdce Prokopa Holého, řečeného Velikého, jezuitského kněze Petra Kanisia a vatikánského Strážce Vittoria Baldiniho? A je husitská reformace, jezuitská protireformace a současnost v něčem podobná? Jiří Dobrylovský nabízí pohled do tří různých navzájem se prolínajících časových rovin očima tří nezapomenutelných osobností. ... a dál?

Produkt Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého

Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého - parametry

Název produktu: Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 179 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Doba se mění. Ale historie se opakuje. Potíže, se kterými se potýkáme, jsou navzdory oddělujícím staletím variacemi na stále jedno a totéž téma. Co spojuje husitského vojevůdce Prokopa Holého, řečeného Velikého, jezuitského kněze Petra Kanisia a vatikánského Strážce Vittoria Baldiniho? A je husitská reformace, jezuitská protireformace a současnost v něčem podobná? ; Jiří Dobrylovský nabízí pohled do tří různých navzájem se prolínajících časových rovin očima tří nezapomenutelných osobností.


Přidat recenzi pro Jiří Dobrylovský: Tajemství Prokopa Velikého

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.