Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Dědina, Václav Cejthamr: Management a organizační chování

Knihy naučná literatura

Jiří Dědina, Václav Cejthamr: Management a organizační chování

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Moderní publikace určená pro manažery, podnikatele, trenéry, personalisty a studenty se komplexně zabývá chováním jednotlivců a týmů ve firmách a jiných organizacích a prakticky a srozumitelně vysvětluje, jak chování jednotlivců a skupin ovlivňuje výkonnost a úspěšnost firmy a jejích pracovníků. Druhé vydání titulu ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Jaké má kniha
Management a organizačn..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Dědina, Václav Cejthamr: Management a organizační chování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 407 Kč

Publikace: Management a organizační chování - 2., aktualizované a rozšířené vydání - Cejthamr Václav;Dědina Jiří. Moderní publikace se komplexně zabývá chováním jednotlivců a týmů ve firmách a jiných organizacích a prakticky a srozumitelně vysvětluje, jak chování jednotlivců a skupin ovlivňuje výkonnost a úspěšnost firmy a jejích pracovníků. Druhé vydání titulu je rozšířeno o nové směry činností vedoucího pracovníka či o problematiku organizačního chování manažerů expatriantů v zahraničí. Zcela nová je kapitola o » ... a dál?

Produkt Jiří Dědina, Václav Cejthamr: Management a organizační chování

Jiří Dědina, Václav Cejthamr: Management a organizační chování - parametry

Název produktu: Jiří Dědina, Václav Cejthamr: Management a organizační chování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 407 Kč
Maximální cena: 455 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Moderní publikace určená pro manažery, podnikatele, trenéry, personalisty a studenty se komplexně zabývá chováním jednotlivců a týmů ve firmách a jiných organizacích a prakticky a srozumitelně vysvětluje, jak chování jednotlivců a skupin ovlivňuje výkonnost a úspěšnost firmy a jejích pracovníků. Druhé vydání titulu je rozšířeno o nové směry činností vedoucího pracovníka, problematiku organizačního chování manažerů expatriantů v zahraničí či vliv ceremoniálů a historek na organizaci. Zcela nová je kapitola o virtuálních týmech a organizacích, nastíněna je problematika manažerských klíčových kompetencí, výrazně aktualizována je tematika zvyšování organizačního výkonu nebo problematika moci, vlivu a statusu a také přístupů k vedení. Autoři přibližují různé typy manažerů, jejich role při vedení a řízení týmů, jejich vlastnosti, postoje, styly řízení a vedení a způsoby řešení organizačních konfliktů. Ukazují cesty ke zvyšování výkonu organizace a způsoby rozvoje manažerské a organizační efektivity, věnují se organizačnímu systému podniku a organizačním strukturám. Kniha, která je jedinou komplexní publikací na dané téma na českém trhu, podporuje rozvoj manažerských znalostí a dovedností. O autorovi Doc. Ing. Jiří Dědina, CSc.Působí na katedře managementu Vysoké školy ekonomické v Praze jako docent v oboru podnikové hospodářství a management. Odborně se zaměřuje na management a organizační chování, organizační architekturu, organizování podniku a manažerské rozhodování. Je autorem nebo spoluautorem řady odborných publikací, například Podnikové organizační struktury, teorie a praxe, Organizační architektura, Management a organizování podniku v podmínkách globalizace, Manažerské rozhodování, Management - základy, prosperita, globalizace, Moderní organizační architektura, Projektování organizačních struktur, jakož i řady vysokoškolských skript a více než stovky odborných statí. Poznatky k předkládané publikaci čerpal na studijním pobytu na Arizona State University.Ing. Václav Cejthamr, Ph.D.Působí na katedře managementu Vysoké školy ekonomické v Praze jako odborný asistent. Je autorem mnoha odborných článků a spoluautorem knih a vysokoškolských skript o řídícím stylu, manažerském chování a projektování organizačních struktur. Zabývá se sociologií organizací, výzkumem organizačního chování, efektivitou pracovních týmů a behaviorální teorií her.Je absolventem doktorského studia managementu na VŠE a v současné době dokončuje doktorské studium sociologie na fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Absolvoval studijní pobyty na Arizonské státní univerzitě. Mnoho let působí jako vrcholový manažer a odborný poradce.   Z obsahu O autorech 13Předmluva 151. Management a organizační chování 171.1 Integrální role managementu 171.2 Management a organizace 191.3 Cíle manažerů a organizací 191.4 Efektivita organizace a produktivita 201.5 Přístupy k organizačnímu chování a řízení 212. Podstata organizačního chování 232.1 Organizace jako soubor příbuzných disciplín 232.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.