Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jiří Churáček: Vánoční zpívání a muzicírování - České a evropské vánoční zpěvy

Próza - beletrie

Jiří Churáček: Vánoční zpívání a muzicírování - České a evropské vánoční zpěvy

Hodnocení: 1x
  • 4

Varhaník, skladatel a sbormistr Jiří Churáček sestavil zpěvník třiceti českých i zahraničních, známých i méně známých vánočních písní: všechny jsou uvedeny v jednoduchých aranžích pro domácí muzicírování i veřejné provozování. Úvodních devět písní, původem zpravidla ze starých českých kancionálů, je vybaveno ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Churáček: Vánoční zpívání a muzicírování - České a evropské vánoční zpěvy koupíte i tady

Specifikace Jiří Churáček: Vánoční zpívání a muzicírování - České a evropské vánoční zpěvy

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 150 Kč

Muzikant, skladatel, varhaník Jiří Churáček sestavil zpěvník třiceti českých i zahraničních známých i méně známých vánočních písní. Všechny písně jsou uvedeny v jednoduchých aranžích pro domácí muzicírování i veřejné provozování. Patnáct z nich je převzato z kancionálu Mešní zpěvy a jsou vybaveny jednoduchým doprovodem pro jednohlasý zpěv; zbývajících patnáct písní je upraveno do malých partitur pro dvojhlas, vícehlas příp. i s několika melodickými nástroji. Pro snazší interpretaci jsou všechny písně opatřeny » ... a dál?

Produkt Jiří Churáček: Vánoční zpívání a muzicírování - České a evropské vánoční zpěvy

Jiří Churáček: Vánoční zpívání a muzicírování - České a evropské vánoční zpěvy - parametry

Název produktu: Jiří Churáček: Vánoční zpívání a muzicírování - České a evropské vánoční zpěvy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 198 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Varhaník, skladatel a sbormistr Jiří Churáček sestavil zpěvník třiceti českých i zahraničních, známých i méně známých vánočních písní: všechny jsou uvedeny v jednoduchých aranžích pro domácí muzicírování i veřejné provozování. Úvodních devět písní, původem zpravidla ze starých českých kancionálů, je vybaveno jednoduchým doprovodem pro libovolný klávesový nástroj nebo kytaru. Další skladby jsou upraveny do malých partitur pro dvojhlas, vícehlas, případně i s několika melodickými nástroji. Pro snazší interpretaci jsou všechny písně opatřeny akordickými značkami. Podle zpěvníku si můžete zahrát a zazpívat v rodině, ale i ve školách, hudebních školách a pěveckých souborech. Udělá radost i těm, kteří si chtějí zazpívat alespoň v době vánoční, a tak částečně obnovit tuto pěknou tradici. Stručný popis: Vánoční koledy v nápaditých úpravách pro různá obsazení - vhodné pro veřejné provozování i pro domácí muzicírováníEAN: 9788074291661ISMN/ISBN: 978-80-7429-166-1Dodací lhůta (pokud není ): 14 dnů kniha, Vánoční zpívání a muzicírování, České a evropské vánoční zpěvy, Jiří Churáček, Zpěvník k domácímu muzicírování, ale i pro školy. , Vyšehrad


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.