Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Černoch: Transkutánnní cholangioskopie

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Černoch: Transkutánnní cholangioskopie

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Transkutánní cholangioskopie - Od perkutánní transhepatální cholangiografie a perkutání transhepatální drenáže k transkutánní cholangioskopii - Jiří Černoch. Publikace podává přehled o historii, technice, indikacích a komplikacích metod perkutánní transhepatální cholangiografie (PTC), perkutánní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Jaké má kniha
Transkutánnní cholangio..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Černoch: Transkutánnní cholangioskopie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 281 Kč

Publikace podává přehled o historii, technice, indikacích a komplikacích metod perkutánní transhepatální cholangiografie (PTC), perkutánní transhepatální drenáže (PTD) a transkutánní cholangioskopie (TCH) a představuje zužitkování bohatých praktických zkušeností autora s 3000 PTC a PTD a 1000 TCH. Obrázky s popisky, doplněné velkým počtem kazuistik, demonstrují příklady obou invazivních radiodiagnostických metod (PTC a PTD) a endoskopické metody (TCH). Byl vytvořen atlas typických nálezů. Pro lepší přehlednost a » ... a dál?

Produkt Jiří Černoch: Transkutánnní cholangioskopie

Jiří Černoch: Transkutánnní cholangioskopie - parametry

Název produktu: Jiří Černoch: Transkutánnní cholangioskopie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 281 Kč
Maximální cena: 367 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Transkutánní cholangioskopie - Od perkutánní transhepatální cholangiografie a perkutání transhepatální drenáže k transkutánní cholangioskopii - Jiří Černoch. Publikace podává přehled o historii, technice, indikacích a komplikacích metod perkutánní transhepatální cholangiografie (PTC), perkutánní transhepatální drenáže (PTD) a transkutánní cholangioskopie (TCH) a představuje zužitkování bohatých praktických zkušeností autora s 3000 PTC a PTD a 1000 TCH. Obrázky s popisky, doplněné velkým počtem kazuistik, demonstrují příklady obou invazivních radiodiagnostických metod (PTC a PTD) a endoskopické metody (TCH). Byl vytvořen atlas typických nálezů. Pro lepší přehlednost a větší výpovědní hodnotu jsou obrázky v textu černobílé, na přiloženém CD pak barevné. Monografie slouží jako výukový materiál jak pro studenty medicíny, tak především pro graduované odborníky po atestaci v intervenční radiodiagnostice, gastroenterologii, interně, chirurgii a dalších oborech. Vzhledem k prioritě tématu ve světovém měřítku je publikace doplněna anglickým popisem všech obrázků a obsáhlým anglickým souhrnem. Publikace: Transkutánní cholangioskopie - Od perkutánní transhepatální cholangiografie a perkutání transhepatální drenáže k transkutánní cholangioskopii - Jiří Černoch.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.