Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Čehovský: Homeopatie - Víc než léčba

Knihy

Jiří Čehovský: Homeopatie - Víc než léčba

Hodnocení: 1x
  • 4

Moderní; přehledný a především v praxi dokonale vyzkoušený obraz dvou set devadesáti důležitých léků ( tedy zhruba 3x více léků než v materii medice od T. Smitse). Klíčovými symptomy jsou v homeopatii míněny už od časů Allenových ty symptomy a znaky; které výrazně ukazují na určitý lék v případě; že jsou u pacienta ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Homeopatie - Víc než lé..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Čehovský: Homeopatie - Víc než léčba koupíte i tady

Specifikace Jiří Čehovský: Homeopatie - Víc než léčba

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 127 Kč

Publikace, pojednávající o homeopatické filosofii, metodě, historii a uvádějící mnoho případů homeopatické léčby z autorovy dvacetileté praxe. Určeno zejména pacientům s hlubším zájmem o problematiku. ... a dál?

Produkt Jiří Čehovský: Homeopatie - Víc než léčba

Jiří Čehovský: Homeopatie - Víc než léčba - parametry

Název produktu: Jiří Čehovský: Homeopatie - Víc než léčba
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 72 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Moderní; přehledný a především v praxi dokonale vyzkoušený obraz dvou set devadesáti důležitých léků ( tedy zhruba 3x více léků než v materii medice od T. Smitse). Klíčovými symptomy jsou v homeopatii míněny už od časů Allenových ty symptomy a znaky; které výrazně ukazují na určitý lék v případě; že jsou u pacienta nalezeny. Morrison jde ještě dále a vyznačuje kombinaci dvou symptomů (tzv. kombinované symptomy); jejichž společný výskyt u pacienta silně indikuje daný lék. Morrison si všímá jak důležitých a ověřených mentálních charakteristik; tak i všech ostatních od generálií a fyzických symptomů až po klinické indikace; používající běžné názvy nemocí. Překlad MUDr. Z. Hankeová. MUDr. Zuzana Hankeová: Ojedinělá a velmi zajímavě pojatá materie medika. Její autor; současný americký lékař homeopat; v ní zužitkovává své patnáctileté praktické zkušenosti obohacené pobytem v Centru Homeopatické medicíny George Vithoulkase. Zaujme především svou praktickou použitelností; neboť uvádí v moderní podobě klíčové a typické symptomy tak; jak je autor shledal u svých pacientů vyvaroval se pouhému opisování sice dobře tradovaných; ale v praxi se téměř nevyskytujících (nebo úsměvně zastaralých) symptomů. Polychresty jsou popisovány z hlediska dlouhodobého vývoje nemoci u jednotlivce; takže získáme plastický obraz osobnosti léku. Nalezneme zde také srovnání s podobnými léky a výčet nemocí; které se lékem podařilo vyléčit v autorovi se nezapřel lékař; nicméně; jak sám uvádí; tato sekce je z hlediska homeopatie orientační. Tato kniha obohatí každého praktikujícího homeopata a najde své pevné místo vedle ostatních; klasických titulů. Homeopatie - Víc než léčba - Jiří Čehovský. Publikace, pojednávající o homeopatické filosofii, metodě, historii a uvádějící mnoho případů homeopatické léčby z autorovy dvacetileté praxe. Určeno zejména pacientům s hlubším zájmem o problematiku. Homeopatie - Víc než léčba - Jiří Čehovský od nakladatelství Alternativa v kategorii | Homeopatie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.