Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jiří Čáp: Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků

Próza - beletrie

Jiří Čáp: Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků

Hodnocení: 1x
  • 4

Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků - Jiří Čáp. Vlastnictví bytů, činnost společenství vlastníků jednotek a správa domu, převody vlastnictví jednotek, práva a povinnosti vlastníků jednotek a vše, co s touto problematikou souvisí je z hlediska právní úpravy předmětem zákona o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83757

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Čáp: Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 191 Kč

Publikace: Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků - Čáp Jiří. Vlastnictví bytů, činnost společenství vlastníků jednotek a správa domu, převody vlastnictví jednotek, práva a povinnosti vlastníků jednotek a vše, co s touto problematikou souvisí je z hlediska právní úpravy předmětem zákona o vlastnictví bytů. Současně vlastníci jednotek a společenství přicházejí do styku s řadou dalších zákonů - například občanským zákoníkem, katastrálními předpisy, stavebním zákonem apod.Kromě toho je » ... a dál?

Produkt Jiří Čáp: Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků

Jiří Čáp: Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků - parametry

Název produktu: Jiří Čáp: Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 191 Kč
Maximální cena: 191 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků - Jiří Čáp. Vlastnictví bytů, činnost společenství vlastníků jednotek a správa domu, převody vlastnictví jednotek, práva a povinnosti vlastníků jednotek a vše, co s touto problematikou souvisí je z hlediska právní úpravy předmětem zákona o vlastnictví bytů. Současně vlastníci jednotek a společenství přicházejí do styku s řadou dalších zákonů - například občanským zákoníkem, katastrálními předpisy, stavebním zákonem apod. Kromě toho je nutné znát právní úpravu převodů bytů či nebytových prostor z družstev do osobního vlastnictví. Komplikovanost právní úpravy vlastnictví bytů i proto přináší značné množství otázek, na něž ne vždy lze najít odpověď v zákoně. Tato publikace obsahuje nejčastěji pokládané dotazy v praxi, vybrané na základě poradenské činnosti autora a jeho participaci na odborných diskuzích a legislativní činnosti. Čtenáři se v publikaci dozví například odpovědi na otázky z oblasti vzniku společenství vlastníků, rozhodování společenství vlastníků, řešení péče o společné části domu, dále také z oblasti převodů bytů do osobního vlastnictví a také z oblasti rozhodování společenství vlastníků atd. Publikace je určena všem, kteří vlastní byt nebo jsou členy družstva, tedy nejen členům výborů společenství vlastníků či představenstev družstev. Je určena všem, kteří přistupují ke svému vlastnictví odpovědně a chtějí znát svá práva a povinnosti. Vlastnictví bytů, správa domu a rozhodování ve společenství vlastníků - Jiří Čáp od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.