Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Bohuněk: Fyzika pro 9. ročník základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Bohuněk: Fyzika pro 9. ročník základní školy

Hodnocení: 1x
  • 4

Předmluva 1 Elektromagnetické jevy 2 Střídavý proud 3 Vedení elektrického proudu v kapalinách a plynech 4 Vedení elektrického proudu v polovodičích 5 Bezpečné zacházení s elektrickými zařízeními 6 Elektromagnetické záření 7 Světelné jevy a jejich využití 8 Jaderná energie 9 Země a vesmír 10 Čemu jste se ve fyzice ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Fyzika pro 9. ročník zá..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Bohuněk: Fyzika pro 9. ročník základní školy koupíte i tady

Specifikace Jiří Bohuněk: Fyzika pro 9. ročník základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 109 Kč

Učebnice je součástí osvědčené čtyřdílné řady. Je zpracovaná v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem. V jednotlivých článcích je uvedeno stručné vysvětlení nových poznatků a ukázky jejich využití ... a dál?

Produkt Jiří Bohuněk: Fyzika pro 9. ročník základní školy

Jiří Bohuněk: Fyzika pro 9. ročník základní školy - parametry

Název produktu: Jiří Bohuněk: Fyzika pro 9. ročník základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 109 Kč
Maximální cena: 142 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Předmluva 1 Elektromagnetické jevy 2 Střídavý proud 3 Vedení elektrického proudu v kapalinách a plynech 4 Vedení elektrického proudu v polovodičích 5 Bezpečné zacházení s elektrickými zařízeními 6 Elektromagnetické záření 7 Světelné jevy a jejich využití 8 Jaderná energie 9 Země a vesmír 10 Čemu jste se ve fyzice naučili Laboratorní úlohy Rejstřík Výsledky úloh Titul je součástí čtyřdílné, osvědčené řady učebnic zpracované v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem. V jednotlivých článcích učebnic je uvedeno stručné vysvětlení nových poznatků a ukázky jejich využití v denním životě, ale i návody na pozorování a provádění pokusů. V závěru je shrnutí toho, co je užitečné si z článku zapamatovat. Doplňující nebo vysvětlující části jsou uvedeny drobnějším textem v Poznámkách. Za každým článkem jsou zařazeny Otázky a úlohy. Pomocí otázek si lze rychle zopakovat hlavní poznatky a řešením úloh se přesvědčit, zda novým poznatkům rozumíme. Na konci každé učebnice jsou návody k laboratorním úlohám a výsledky úloh. Řadu učebnic doplňují pracovní sešity, tematické prověrky a nově také Příručka učitele fyziky na ZŠ s náměty pro tvorbu školních vzdělávacích programů. Schválilo MŠMT ČR č.j. 20681/2000-22 dne 29.6. 2000 k zařazení do seznamu učebnic pro vyučovací předmět fyzika s dobou platnost šest let. Fyzika pro 9. ročník základní školy - Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk. Učebnice je součástí osvědčené čtyřdílné řady. Je zpracovaná v souladu s Rámcovým vzdělávacím programem. V jednotlivých článcích je uvedeno stručné vysvětlení nových poznatků a ukázky jejich využití v denním životě, ale i návody na pozorování a provádění pokusů. V závěru každého článku je shrnutí toho, co je užitečné si zapamatovat. V učebnici jsou zařazeny i laboratorní úlohy a výsledky úloh. Řadu učebnic nově doplňuje příručka pro učitele, jejíž první část může být pro učitele fyziky jednou z inspirací při tvorbě ŠVP. V druhé části příručky jsou podrobná řešení úloh ze všech čtyř učebnic opatřená doplňujícími poznámkami jak k možným dalším variantám úloh, tak radami a zkušenostmi z realizace pokusů. V závěru je uvedena literatura a webové stránky, kde lze nalézt další informace k fyzice, její historii i k využití fyzikálních poznatků. Fyzika pro 9. ročník základní školy - Růžena Kolářová, Jiří Bohuněk od nakladatelství PROMETHEUS,spol. s r.o. v kategorii Fyzika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.