Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Blažek: Stavební zákon s komentářem a prováděcími vyhláškami 2013/2014

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Blažek: Stavební zákon s komentářem a prováděcími vyhláškami 2013/2014

Hodnocení: 1x
  • 4

3. aktualizované vydání. Publikace Stavební zákon s komentářem řeší vztahy mezi stavebním zákonem a předpisy souvisejícími, uvádí a charakterizuje procesní postupy. Vymezuje vztah mezi zákonem a správním řádem, katastrem nemovitostí a souvisejícími 50 předpisy, z nichž významnou roli autor přisuzuje vlastnickým ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.86451
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Blažek: Stavební zákon s komentářem a prováděcími vyhláškami 2013/2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 411 Kč

Publikace Stavební zákon s komentářem řeší vztahy mezi stavebním zákonem a předpisy souvisejícími, uvádí a charakterizuje procesní postupy. Vymezuje vztah mezi zákonem a správním řádem, katastrem nemovitostí a souvisejícími 50 předpisy, z nichž významnou roli autor přisuzuje vlastnickým právům, účastníkům řízení, ochraně duševního vlastnictví a příslušným smluvním vztahům. Další řešená témata Čtenáři v publikaci dále naleznou technické předpisy, normové podklady, odkazy na » ... a dál?

Produkt Jiří Blažek: Stavební zákon s komentářem a prováděcími vyhláškami 2013/2014

Jiří Blažek: Stavební zákon s komentářem a prováděcími vyhláškami 2013/2014 - parametry

Název produktu: Jiří Blažek: Stavební zákon s komentářem a prováděcími vyhláškami 2013/2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 411 Kč
Maximální cena: 460 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

3. aktualizované vydání. Publikace Stavební zákon s komentářem řeší vztahy mezi stavebním zákonem a předpisy souvisejícími, uvádí a charakterizuje procesní postupy. Vymezuje vztah mezi zákonem a správním řádem, katastrem nemovitostí a souvisejícími 50 předpisy, z nichž významnou roli autor přisuzuje vlastnickým právům, účastníkům řízení, ochraně duševního vlastnictví a příslušným smluvním vztahům. Další řešená témata Čtenáři v publikaci dále naleznou technické předpisy, normové podklady, odkazy na odpovědnost a práva stavebníka, zhotovitele dokumentace a stavebního díla a dalších osob nezbytných pro realizaci díla. Samostatnou kapitolou jsou ekonomické otázky, které stavební zákon neřeší, ale zákon o veřejných zakázkách vyžaduje. Zohledňuje nový občanský zákoník Nově jsou do knihy zařazeny některé otázky nového občanského zákoníku. Platnost publikace Platí i pro rok 2015, případné legislativní změny budou řešeny formou vkládané aktualizace, která bude ke stažení na www.anag.cz. Webové stránky autora Navštivte také webové stránky autora knihy Ing. Jiřího Blažka věnované stavebnímu poradenství: www.stavebniporadenstvi.cz. Platnost publikace Platí i pro rok 2016, případné legislativní změny budou řešeny formou aktualizace, která bude ke stažení na www.anag.cz. Jiří BlažekANAG 2013Kniha, čeština, 728 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.