Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Beneš: Směrnice a řády

Knihy

Jiří Beneš: Směrnice a řády

Hodnocení: 1x
  • 4

Směrnice a řády – Zákoník v Páté knize Mojžíšově - Jiří Beneš. Směrnice a řády jsou prvními slovy svérázného zákoníku určeného nové generaci Božího lidu. Má ovlivňovat její jednání v budoucnosti. Nejde ale o příkazy či zákazy. Formulují se zde principy, které lze snadno přenést do nových situací. Dodnes jsou tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Směrnice a řády
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Beneš: Směrnice a řády

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 310 Kč

Směrnice a řády jsou prvními slovy svérázného zákoníku určeného nové generaci Božího lidu. Má ovlivňovat její jednání v budoucnosti. Nejde ale o příkazy či zákazy. Formulují se zde principy, které lze ... a dál?

Produkt Jiří Beneš: Směrnice a řády

Jiří Beneš: Směrnice a řády - parametry

Název produktu: Jiří Beneš: Směrnice a řády
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 310 Kč
Maximální cena: 328 Kč
Ušetríte až: 18 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Směrnice a řády – Zákoník v Páté knize Mojžíšově - Jiří Beneš. Směrnice a řády jsou prvními slovy svérázného zákoníku určeného nové generaci Božího lidu. Má ovlivňovat její jednání v budoucnosti. Nejde ale o příkazy či zákazy. Formulují se zde principy, které lze snadno přenést do nových situací. Dodnes jsou tato pravidla a normy pozoruhodně aktuální a praktické. Mají totiž silný sociální náboj - podněcují vědomí vzájemné sounáležitosti, solidarity a odpovědnosti za druhého člověka i za svůj život. Směrnice a řády je studijní text. Obsahuje nejen přehledný rozbor dvaceti pěti kapitol Dt 12-26 synchronní metodou, ale upozorňuje také na jejich spirituální podtón. Srozumitelně uvádí do starozákonního myšlení a koncepce jeho zákonů. Díky pozornému a soustavnému zřeteli k původnímu hebrejskému textu zazní ve svébytném výkladu mnoha známých pasáží nové tóny. Docent Husitské teologické fakulty v Praze Mgr. Jiří Beneš Th.D., je vedoucím katedry biblistiky a autorem řady teologických publikací zaměřených na Starý zákon, přednáší, publikuje v různých periodikách a popularizuje Starý zákon v Českém rozhlase. Směrnice a řády – Zákoník v Páté knize Mojžíšově - Jiří Beneš od nakladatelství Advent-Orion. spol. s r.o. v kategorii | | | | Bible za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.