Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jindriška Plesníková: FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014

Učebnice/Odborná literatura

Jindriška Plesníková: FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014

Hodnocení: 1x
  • 4

FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014 - Marie Krbečková. Bez ohledu na ekonomickou situaci a dopady přetrvávající krize do našich životů stále velké množství organizací a firem využívá jako stabilizační nástroj možnost poskytování zaměstnaneckých sociálních výhod a různých benefitů. Změny v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82914

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jindriška Plesníková: FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 225 Kč

Publikace: FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014 - Marie Krbečková; Jindřiška Plesníková. Bez ohledu na ekonomickou situaci a dopady přetrvávající krize do našich životů stále velké množství organizací a firem využívá jako stabilizační nástroj možnost poskytování zaměstnaneckých sociálních výhod a různých benefitů. Změny v oblasti poskytování benefitů v roce 2014 V souvislosti s přijetím nového občanského zákoníku a také velkého množství navazujících právních předpisů a novel stávajících zákonů se » ... a dál?

Produkt Jindriška Plesníková: FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014

Jindriška Plesníková: FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014 - parametry

Název produktu: Jindriška Plesníková: FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 225 Kč
Maximální cena: 251 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014 - Marie Krbečková. Bez ohledu na ekonomickou situaci a dopady přetrvávající krize do našich životů stále velké množství organizací afirem využívá jako stabilizační nástroj možnost poskytování zaměstnaneckých sociálních výhod a různých benefitů. Změny v oblasti poskytování benefitů v roce 2014. V souvislosti s přijetím nového občanského zákoníku a také velkého množství navazujících právních předpisů a novel stávajících zákonů se některé změny významně dotknou i oblasti benefitů. Stále platí, že jedním ze základních nástrojů při poskytování benefitů je tvorba a používání FKSP, popř. Sociálního fondu v organizacích, na které se vyhláška o FKSP nevztahuje. Protože se v této oblasti i nadále vyskytuje poměrně značné množství otázek, které se s přijetím nové legislativy ještě znásobí, a protože i přes mnohaleté zkušenosti nadále dochází k záměně těchto fondů, je vhodné se v této problematice zorientovat. Praktické řešené příklady. Kniha je doplněna o odpovědi a příklady z praxe vycházející z nejčastějších dotazů a požadavků čtenářů. FKSP, sociální fondy, benefity a jiná plnění 2014 - Marie Krbečková od nakladatelství Anag v kategorii | | Ekonomie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Marie Krbečková; Jindriška PlesníkováANAG 2014Kniha, čeština, 184 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.