Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jindřiška Perušičová: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem

Učebnice/Odborná literatura

Jindřiška Perušičová: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem

Hodnocení: 1x
  • 4

Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem / 2014 - Jindřiška Perušičová. Podobně jako v loňském roce byl vyvrcholením ediční řady Současná diabetologie titul věnovaný aktuálnímu stavu perorální léčby DM, v roce 2014 je podobný titul věnován injekční léčbě DM, přesněji s důrazem na injekční léčbu DM2. Prof. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Injekční léčba diabetu ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jindřiška Perušičová: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem koupíte i tady

Specifikace Jindřiška Perušičová: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 124 Kč

Podobně jako v loňském roce byl vyvrcholením ediční řady Současná diabetologie titul věnovaný aktuálnímu stavu perorální léčby DM, v roce 2014 je podobný titul věnován injekční léčbě DM, přesněji s důrazem na injekční léčbu DM2. Prof. Perušičová seznamuje čtenáře (především z řad diabetologů) se všemi praktickými aspekty léčby inzulinem a jeho analogy, stejně jako inkretinovými mimetiky, a to ve zcela aktuálním pohledu roku 2014. Knižní řada prof. Perušičové je známá tím, že je přesně cílena pro potřeby zejména » ... a dál?

Produkt Jindřiška Perušičová: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem

Jindřiška Perušičová: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem - parametry

Název produktu: Jindřiška Perušičová: Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 124 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetríte až: 118 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem / 2014 - Jindřiška Perušičová. Podobně jako v loňském roce byl vyvrcholením ediční řady Současná diabetologie titul věnovaný aktuálnímu stavu perorální léčby DM, v roce 2014 je podobný titul věnován injekční léčbě DM, přesněji s důrazem na injekční léčbu DM2. Prof. Perušičová seznamuje čtenáře (především z řad diabetologů) se všemi praktickými aspekty léčby inzulinem a jeho analogy, stejně jako inkretinovými mimetiky, a to ve zcela aktuálním pohledu roku 2014. Knižní řada prof. Perušičové je známá tím, že je přesně cílena pro potřeby zejména ambulantních diabetologů, proto jako třetí oddíl – navazující na kapitoly věnované inzulinové a inkretinové léčbě – autorka zařadila ještě kapitoly seznamující čtenáře s novinkami v léčbě metforminem, který je vždy základním pilířem léčby DM2, a s nímž je nejčastěji injekční léčba kombinována. Injekční léčba diabetu a novinky v léčbě metforminem / 2014 - Jindřiška Perušičová od nakladatelství Maxdorf s.r.o. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.