Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Jindřiška Mendozová: Meč a dívka z Herštejna

Knihy pro děti a mládež

Jindřiška Mendozová: Meč a dívka z Herštejna

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Jindřiška Mendozová, Knížka z dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází z českých reálií s historickou tematikou. Děj se odehrává v několika časových rovinách. K již známým hlavním hrdinům, jedenáctiletému Jakubovi Šimkovi a stejně staré Anežce Buškové, tentokrát přibude Františka z Velhartic. Tato ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.87266
skladem

Jaké má kniha
Meč a dívka z Herštejna
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jindřiška Mendozová: Meč a dívka z Herštejna koupíte i tady

Specifikace Jindřiška Mendozová: Meč a dívka z Herštejna

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 84 Kč

Další díl dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází opět z českých reálií s historickou tematikou. Místem děje jsou tentokrát hrad Nový Herštejn a tajuplný hřbitov u Velhartic, který kdysi inspiroval Karla Jaromíra Erbena k napsání básně Svatební košile. ... a dál?

Produkt Jindřiška Mendozová: Meč a dívka z Herštejna

Jindřiška Mendozová: Meč a dívka z Herštejna - parametry

Název produktu: Jindřiška Mendozová: Meč a dívka z Herštejna
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 84 Kč
Maximální cena: 199 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Jindřiška Mendozová, Knížka z dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází z českých reálií s historickou tematikou. Děj se odehrává v několika časových rovinách. K již známým hlavním hrdinům, jedenáctiletému Jakubovi Šimkovi a stejně staré Anežce Buškové, tentokrát přibude Františka z Velhartic. Tato dívka patřila do rodu pánů z Nového Herštejna a byla jednou ze tří dcer Jana z Velhartic, který prý nechal dcery a své poklady zazdít do kulaté věže hradu… Všechny tři údajně zemřely. Ale možná ne… Nebo bylo dcer víc? Kromě starostí o to, aby svět dobrých a temných sil zůstával i nadále v rovnováze, řeší dětští hrdinové své osobní problémy. Prolíná se tak svět dětský a dospělý, minulost s přítomností a jsme také zasvěceni do prvních lásek, včetně takových, kdy mezi zamilovanými leží několik století věkového rozdílu. Druh sortimentu : Kniha, Meč a dívka z Herštejna, Jazyk : Čeština, Počet stran : 152 Meč a dívka z Herštejna - Jindřiška Mendozová. Další díl dobrodružné detektivní série s prvky fantasy vychází opět z českých reálií s historickou tematikou. Místem děje jsou tentokrát hrad Nový Herštejn a tajuplný hřbitov u Velhartic, který kdysi inspiroval Karla Jaromíra Erbena k napsání básně Svatební košile. Meč a dívka z Herštejna - Jindřiška Mendozová od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.