Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy osobnosti a fakta » Srovnání cen Jindřich Šrajer: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví?

Knihy osobnosti a fakta

Jindřich Šrajer: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví?

Hodnocení: 4x
  • 3.75

Publikace: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví? - Jindřich Šrajer. Sebeupálení studenta Jana Palacha na sebe strhává opětovnou pozornost, a to i po čtyřiceti letech od doby, kdy se tak stalo. Mělo v něm jít o znamení protestu, o snahu probudit „svědomí“ národa, který v důsledku invaze Sovětské armády a vojsk ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88187
skladem

Jaké má kniha
Suicidium, sebeobětován..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jindřich Šrajer: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví? koupíte i tady

Specifikace Jindřich Šrajer: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví?

Kategorie Knihy osobnosti a fakta
Nejnižší cena 179 Kč

Sebeupálení studenta Jana Palacha na sebe strhává opětovnou pozornost, a to i po čtyřiceti letech od doby, kdy se tak stalo. Mělo v něm jít o znamení protestu, o snahu probudit „svědomí“ národa, který v důsledku invaze Sovětské armády a vojsk spojených socialistických armád do Československa v srpnu roku 1968 upadal do prohlubující se letargie. Je dosud otevřenou otázkou, zda se v tomto případě jedná o sebevraždu, hrdinství, nebo mučednictví. Kniha nabízí jedno z možných hodnocení a interpretací sebeupálení Jana » ... a dál?

Produkt Jindřich Šrajer: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví?

Jindřich Šrajer: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví? - parametry

Název produktu: Jindřich Šrajer: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 298 Kč
Ušetríte až: 119 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.75 bodů z 5
Počet hodnocení: 4 x
Hodnocení:
  • 3.75
Podrobný popis:

Publikace: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví? - Jindřich Šrajer. Sebeupálení studenta Jana Palacha na sebe strhává opětovnou pozornost, a to i po čtyřiceti letech od doby, kdy se tak stalo. Mělo v něm jít o znamení protestu, o snahu probudit „svědomí“ národa, který v důsledku invaze Sovětské armády a vojsk spojených socialistických armád do Československa v srpnu roku 1968 upadal do prohlubující se letargie. Je dosud otevřenou otázkou, zda se v tomto případě jedná o sebevraždu, hrdinství, nebo mučednictví. Kniha nabízí jedno z možných hodnocení a interpretací sebeupálení Jana Palacha z argumentačních pozic křesťanské etiky. Publikace: Suicidium, sebeobětování, nebo mučednictví? - Jindřich Šrajer. Suicidium, sebeobětování, nebo - Triton - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 240 str. - ISBN: 978-80-7387-291-5 - Kniha Jindřich ŠrajerTriton 2009Kniha, čeština, 240 stran Autor knihy Jindřich Šrajer, Vydavatelstvo Triton


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.