Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jindřich Psutka: Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu

Učebnice/Odborná literatura

Jindřich Psutka: Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu

Hodnocení: 1x
  • 4

Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu - Jindřich Psutka . Autor v knize přistupuje k problematice ekologických škod z pohledu civilního práva a systematicky zpracovává i další, speciální právní úpravy týkající se tohoto tématu, jako je zákon o ochraně přírody a krajiny (č. 114/1992 Sb.), zákon o ochraně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jindřich Psutka: Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu koupíte i tady

Specifikace Jindřich Psutka: Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 564 Kč

Autor v knize přistupuje k problematice ekologických škod z pohledu civilního práva a systematicky zpracovává i další, speciální právní úpravy týkající se tohoto tématu, jako je zákon o ochraně přírod ... a dál?

Produkt Jindřich Psutka: Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu

Jindřich Psutka: Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu - parametry

Název produktu: Jindřich Psutka: Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 564 Kč
Maximální cena: 695 Kč
Ušetríte až: 131 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu - Jindřich Psutka . Autor v knize přistupuje k problematice ekologických škod z pohledu civilního práva a systematicky zpracovává i další, speciální právní úpravy týkající se tohoto tématu, jako je zákon o ochraně přírody a krajiny (č. 114/1992 Sb.), zákon o ochraně zemědělského půdního fondu (č. 334/1992 Sb.), zákon o vodách (č. 254/2001 Sb.), zákon o lesích (č. 289/1995 Sb.), zákon o nakládání s geneticky modifikovanými organismy a genetickými produkty (č. 78/2004 Sb.) nebo horní zákon (č. 44/1988 Sb.). Kniha obsahuje obecný výklad o odpovědnosti za škodu v občanském právu, pojmové vymezení ekologické škody, výklad o předpokladech vzniku odpovědnosti za škodu, výklad o povaze jednotlivých složek životního prostředí v občanském právu, pojednání o způsobu a rozsahu náhrady škody, výklad o promlčení a rozbor platné právní úpravy s dodatkem o možných trendech budoucí právní úpravy. Komplexnost zpracování této knihy nemá v české odborné literatuře dosud obdoby. Odpovědnost za ekologické škody v občanském právu - Jindřich Psutka od nakladatelství v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.