Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jindřich Klůfa: Matematika k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou

Knihy

Jindřich Klůfa: Matematika k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou

Hodnocení: 0x
  • 4

Kniha je určena především k přípravě k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou v Praze, je však použitelná také k přípravě k přijímacím zkouškám na jiné vysoké školy. Kromě opakování některých partií středoškolské matematiky obsahuje také úplný soubor variant, které byly použity při přijímacím řízení na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.7513
skladem

Jaké má kniha
Matematika k přijímacím..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jindřich Klůfa: Matematika k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 170 Kč

Kniha je určena především k přípravě k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou v Praze, je však použitelná také k přípravě k přijímacím zkouškám na jiné vysoké školy. Kromě opakování některýc ... a dál?

Produkt Jindřich Klůfa: Matematika k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou

Jindřich Klůfa: Matematika k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou - parametry

Název produktu: Jindřich Klůfa: Matematika k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 218 Kč
Ušetríte až: 48 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je určena především k přípravě k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou v Praze, je však použitelná také k přípravě k přijímacím zkouškám na jiné vysoké školy. Kromě opakování některých partií středoškolské matematiky obsahuje také úplný soubor variant, které byly použity při přijímacím řízení na Vysokou školu ekonomickou v roce 2017 a vybrané varianty z roku předešlého. Text je psaný co nejsrozumitelnější formou s jediným cílem – pomoci uchazečům o studium k úspěšnému zvládnutí přijímacích zkoušek. Matematika k přijímacím zkouškám na Vysokou školu ekonomickou - Jindřich Klůfa od authora Jindřich Klůfa a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.