Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jindra Mannová: Duhové povídky

Knihy

Jindra Mannová: Duhové povídky

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace: Život je duhově pestrý, barvitě proměnlivý, někdy mizivě blednoucí, jindy pastelově nachově prozářený, skvoucí. Život je dar - vznáší se mezi nebem a zemí - a rozplyne se jak snový závoj bělostné mlhy a proto "krásné je žít". "Smím prosit", uklonil se švihácky mladík v první taneční ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Duhové povídky
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jindra Mannová: Duhové povídky koupíte i tady

Specifikace Jindra Mannová: Duhové povídky

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 56 Kč

32 pestře rozmanitých pozitivně laděných příběhů z proměn života od rozpuku mládí po zralý věk, citově podbarvených, plných lásky, něhy, porozumění, i zklamání, dokreslených fotografiemi k tématu. ... a dál?

Produkt Jindra Mannová: Duhové povídky

Jindra Mannová: Duhové povídky - parametry

Název produktu: Jindra Mannová: Duhové povídky
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 56 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace: Život je duhově pestrý, barvitě proměnlivý, někdy mizivě blednoucí, jindy pastelově nachově prozářený, skvoucí. Život je dar - vznáší se mezi nebem a zemí - a rozplyne se jak snový závoj bělostné mlhy a proto "krásné je žít". "Smím prosit", uklonil se švihácky mladík v první taneční hodině a již s ní kroužil tanečním sálem znaleckými pohyby lva sálů. Hned poznala, že je na parketu jako doma a nechala se volně unášet v jeho pevném objetí mámivou hudbou a opojným hlasem. Sotva odrostla dětským střevíčkům, donedávna si hrála s panenkami, lezla po stromech, hrála si na indiány. A nyní vtrhnul do jejího života hoch jako velká voda, která bere vše bez rozdílu, dere se vpřed, zaplavuje všechno, způsobuje smrštˇcitů doposud nepoznaných, ochromuje mysl, navozuje stav blaženosti. Byl to on, kdo s ní protancoval celé taneční, kdo ji zasvětil do tajů tanečního umění, kdo ji zval na procházky skvoucí přírodou.

Hlavně s ním vnímala tu tajemnou a jedinečnou krásu nachového zapadajícího slunce nad vodou, jež prosvítá větvovím staletých dubů, romantické blikavé osvětlení na hrázi rybníka, jež se koupe v hladině, duhově proměnlivé zabarvení nebe v odlesku vodních hladin, běloskvoucí závěje mlh vznášející se nad krajinou. Toulali se spolu po hrázích, lukách, lesích, držíce se za ruce, šťastni, že jsou spolu, že mají jeden druhého. "Mám tě rád" pravil, stojíc u branky do potemnělého parku a přibližoval svůj obličej k jejímu. A pak se to stalo, zlehka a něžně, nesměle ji políbil na ústa, jak křídla motýlí, pomyslela si. Odběhla zalykajíc se štěstím. Doma si zapsala do deníku. "Byla noc krásná májová a v ní dívenka bláhová, pro ni byl krásný svět, bylo jí šestnáct let." ... Duhové povídky - Jindra Mannová. 32 pestře rozmanitých pozitivně laděných příběhů z proměn života od rozpuku mládí po zralý věk, citově podbarvených, plných lásky, něhy, porozumění, i zklamání, dokreslených fotografiemi k tématu. Duhové povídky - Jindra Mannová od nakladatelství v kategorii Beletrie | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.