Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jim McBee; Barry Gerber: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003

Učebnice/Odborná literatura

Jim McBee; Barry Gerber: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003 - Jim Mc Bee;Petr Šetka. Dosud nejhodnotnější publikace k Exchange Serveru začíná tam, kde ostatní knihy obvykle končí. Nepředkládá vám základní postupy za ideálních podmínek, naopak zachycuje Exchange v ostrém provozu a v interakci se svým prostředím: s ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79118
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jim McBee; Barry Gerber: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 649 Kč

Dosud nejhodnotnější publikace k Exchange Serveru začíná tam, kde ostatní knihy obvykle končí. Nepředkládá vám základní postupy za ideálních podmínek, naopak zachycuje Exchange v ostrém provozu a v interakci se svým prostředím: s hardwarem počítače, operačním systémem, Active Directory, síťovou infrastrukturou, potřebami organizace, chováním uživatelů, nekalými záměry záškodníků i ne vždy dokonalým správcem. Pomůže vám maximalizovat výkon, spolehlivost, dostupnost a zabezpečení vašeho serveru (nebo serverů), » ... a dál?

Produkt Jim McBee; Barry Gerber: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003

Jim McBee; Barry Gerber: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003 - parametry

Název produktu: Jim McBee; Barry Gerber: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 649 Kč
Maximální cena: 649 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Mistrovství v Microsoft Exchange Server 2003 - Jim Mc Bee;Petr Šetka. Dosud nejhodnotnější publikace k Exchange Serveru začíná tam, kde ostatní knihy obvykle končí. Nepředkládá vám základní postupy za ideálních podmínek, naopak zachycuje Exchange v ostrém provozu a v interakci se svým prostředím: s hardwarem počítače, operačním systémem, Active Directory, síťovou infrastrukturou, potřebami organizace, chováním uživatelů, nekalými záměry záškodníků i ne vždy dokonalým správcem. Pomůže vám maximalizovat výkon, spolehlivost, dostupnost a zabezpečení vašeho serveru (nebo serverů), předejít malým tragédiím a v neposední řadě šetřit váš drahocenný čas. Autoři čerpají ze svých obdivuhodně bohatých zkušeností z řady organizací, aby vám ukázali, jak zařídit, aby věci opravdu fungovaly – v různých podmínkách a při různých požadavcích. Obsahuje hloubkové informace, z nichž mnohé nelze získat jinak než dlouhodobou praxí s různými implementacemi poštovních serverů. Konkrétní instrukce, odborné rady a osvědčené postupy ve 23 tematických kapitolách obsáhnou veškerou problematiku, která se Exchange může týkat. Dozvíte se a poznáte například: - Kdy aktualizovat starou verzi a kdy raději instalovat nový server - Jaké skupiny pro správu je vhodné vytvořit - Jak je Exchange 2003 provázán s Active Directory - Co musíte vědět o databázích Exchange - Jak získat dostatečný úložný prostor - Jak rozumět podrobným údajům o transakčních protokolech - Jak zrychlit vyhledávání pomocí fulltextového indexování - Co byste měli dělat jako správce každý den, týdně, měsíčně… - Důvody pro ukončení pracovního poměru správce Exchange Serveru - Jak vytvářet kvalitní zálohy - Jak urychlit proces obnovy po havárii - Které chyby uživatelů mohou ohrozit server - Co dělat s účty pracovníků, kteří odešli z firmy - Odpovědi na časté otázky k systémovým zásadám Exchange - Jak optimalizovat paměť pro Exchange a přístup k Active Directory - Osvědčené praktiky clusteringu a replikace - Jak řešit problémy se spouštěním služeb, tokem zpráv, překladem jmen či s připojováním Outlooku - Jak zvýšit bezpečnost protokolu SMTP - Jak skrýt servery SMTP, POP3, IMAP4 a HTTP před nedůvěryhodnými sítěmi - Jak měnit vlastností OWA prostřednictvím systémového registru - Jak zprovoznit mobilní komunikaci Exchange na ISA Serveru - Jaké změny a nové vlastnosti u veřejných složek, nevyžádaných zpráv a u databází vnáší do Exchange Service Pack 2 Čtivě a srozumitelně napsaný text dokazuje, že i odborná kniha k serverovému produktu může být napsána poutavě, takže do čtení se rozhodně nebudete muset nutit. O autorech: Jim McBee, MCSE a MCT, je konzultant a specialista na implementaci a výuku Exchange. Jeho klienty jsou především vojenské, obchodní a akademické organizace. Je autorem tří dalších knih o Exchange a sítích a pravidelně píše do diskusních fór a odborných serverů. Barry Gerber se o své rozsáhlé praktické zkušenosti podělil svým velmi srozumitelným způsobem již v knize Mastering Exchange Server 2003


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.