Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jim Lee, Geoff Johns: Liga spravedlnosti 2: Zrození zla

Próza - beletrie

Jim Lee, Geoff Johns: Liga spravedlnosti 2: Zrození zla

Hodnocení: 1x
  • 4

V novém románu CIA vystopuje a dopadne dvě nebezpečné teroristické buňky, ale Rapp a jeho kolega z agentury Mike Nash mají podezření, že třetí jim stále uniká. Vede ji nebezpečný fanatik posedlý představou, že se stane vůdcem al-Káidy poté, co na Američany zaútočí na jejich vlastní půdě. Rapp potřebuje ty nejlepší ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88361

Jaké má kniha
Liga spravedlnosti 2: Z..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jim Lee, Geoff Johns: Liga spravedlnosti 2: Zrození zla

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 339 Kč

Liga spravedlnosti je největší silou bojující za dobro, jakou kdy svět poznal. Ne každý je ale takto vnímá. Jejich nekonečné bitvy se zlem si vybírají oběti i mimo řady nadlidských bojovníků v kostýmech. Navzdory sebevětší snaze chránit nevinné nemůže Liga zachránit každého. Aniž by to šampioni Země tušili, jejich triumf může obsahovat také zárodek jejich největší porážky. Hrdinové totiž nejsou jediní lidé, kteří čelí tragédii a mohou se znovuzrodit větší, než byli předtím. Ničemové mohou podstoupit stejnou cestu. » ... a dál?

Produkt Jim Lee, Geoff Johns: Liga spravedlnosti 2: Zrození zla

Jim Lee, Geoff Johns: Liga spravedlnosti 2: Zrození zla - parametry

Název produktu: Jim Lee, Geoff Johns: Liga spravedlnosti 2: Zrození zla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 339 Kč
Maximální cena: 339 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V novém románu CIA vystopuje a dopadne dvě nebezpečné teroristické buňky, ale Rapp a jeho kolega z agentury Mike Nash mají podezření, že třetí jim stále uniká. Vede ji nebezpečný fanatik posedlý představou, že se stane vůdcem al-Káidy poté, co na Američany zaútočí na jejich vlastní půdě.

Rapp potřebuje ty nejlepší spolupracovníky a rozhodne se pro Nashe, jenž ve vládních službách úspěšně působí již šestnáct let, nejprve jako důstojník námořní pěchoty a poté v elitním protiteroristickém týmu pod Rappovým vedením. Společně vsadí na to, že násilí se dá čelit jedině s použitím stejně razantních prostředků, a pustí se do ostrého boje s džihádisty a jejich kultem smrti. Oba jsou nuceni se smířit se skutečností, že jejich osobní oběti při záchraně tisíců životů nikdy nebudou řádně oceněny, a kvůli utajení musejí lhát i svým nejbližším.

Politické klima v Americe se ale mění a část zákonodárců z Kapitolu se snaží do akcí mužů jako Rapp a Nash stále více zasahovat. Mocné senátní výbory se stávají kolbištěm osobních ambicí a ukazuje se, že mnohdy vůbec není jasné, kdo je spojenec a kdo protivník. Jednoho jarního odpoledne však ve Washingtonu dojde k nečekanému zvratu a vše je náhle úplně jinak. Díky svým detailním znalostem zpravodajských služeb Flynn znovu předkládá nesmírně realistické zobrazení války, kterou den za dnem vede hrstka statečných a odhodlaných. Přesvědčivý a poutavý román Radikální opatření se tak řadí k zásadním politickým thrillerům naší doby.Autor: Flynn VinceRok vydání: 2013Vazba: PaperbackISBN: 978-80-7461-455-2Počet stran: 336Rozměry: 0 x 0 Publikace: Liga spravedlnosti 2 - Zrození zla - Geoff Johns; Gene Ha; Gary Frank; Carlos D‘Anda; Ivan Reis; Jim Lee; Joe Prado; David Finch. Liga spravedlnosti je největší silou bojující za dobro, jakou kdy

svět poznal. Ne každý je ale takto vnímá.

Jejich nekonečné bitvy se zlem si vybírají oběti i mimo řady

nadlidských bojovníků v kostýmech. Navzdory sebevětší snaze chránit

nevinné nemůže Liga zachránit každého. Aniž by to šampioni Země

tušili, jejich triumf může obsahovat také zárodek jejich největší

porážky. Hrdinové totiž nejsou jediní lidé, kteří čelí tragédii a

mohou se znovuzrodit větší, než byli předtím. Ničemové mohou

podstoupit stejnou cestu. A když jednou po této temné stezce

vykročí, může je dovést až přímo k zničení Ligy

spravedlnosti...

V knize Liga spravedlnosti 2: Zrození zla, která obsahuje

sešity 7-12 této série, si autoři Geoff Johns (Green

Lantern) a Jim Lee (Batman: Ticho) berou na pomoc

takové kreslíře, jako je Gene Ha (Top 10) a Carlos D'Anda

(Deathblow). Podaří se největším superhrdinům světa přežít

cestu hluboko do srdce temnoty? Všechno to končí jedním z

nejpřekvapivějších okamžiků v historii DC! Publikace: Liga spravedlnosti 2 - Zrození zla - Geoff Johns; Gene Ha; Gary Frank; Carlos D‘Anda; Ivan Reis; Jim Lee; Joe Prado; David Finch.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.