Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jeroným Klimeš: Partneři a rozchody

Učebnice/Odborná literatura

Jeroným Klimeš: Partneři a rozchody

Hodnocení: 1x
  • 4

V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na měsíce, i když si lidé zpravidla přejí, aby měli rozchod rychle za sebou. Mnohé obranné reakce, k nimž mezi partnery často v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jeroným Klimeš: Partneři a rozchody

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 347 Kč

V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na měsíce, i když si lidé zpravidla přejí, aby měli rozchod rychle za sebou. Mnohé obranné reakce, k nimž mezi partnery často v dobré víře dochází, dobu rozchodu spíš prodlužují. Kniha vychází vstříc lidem, kteří se nacházejí v nelehkém období rozchodu a vysvětluje, proč k rozchodu došlo, co se právě děje a co se pravděpodobně bude dít, na co je dobré se » ... a dál?

Produkt Jeroným Klimeš: Partneři a rozchody

Jeroným Klimeš: Partneři a rozchody - parametry

Název produktu: Jeroným Klimeš: Partneři a rozchody
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 347 Kč
Maximální cena: 347 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V České republice se v posledních letech rozchází více než polovina manželských párů. "Poločas rozpadu" partnerského vztahu se počítá spíš na roky než na měsíce, i když si lidé zpravidla přejí, aby měli rozchod rychle za sebou.

Mnohé obranné reakce, k nimž mezi partnery často v dobré víře dochází, dobu rozchodu spíš prodlužují. Kniha vychází vstříc lidem, kteří se nacházejí v nelehkém období rozchodu a vysvětluje, proč k rozchodu došlo, co se právě děje a co se pravděpodobně bude dít, na co je dobré se připravit. Napomáhá k tomu, aby si partneři uvědomili psychologickou logiku rozchodu. Cílová skupina Kniha je psána pro ty, kdo procházejí rozchodem a chtějí rozumět psychologickým mechanismům, které při rozchodech hrají roli. Text je vhodný také pro odborníky, kteří se snaží partnery provázet na jejich nelehké cestě. Vztah partnerů se může dostat do situace, v níž se jeho ukončení jeví jako jediné řešení. Příčinou může být například asymetrie potřeb, zdegenerovaná komunikace, sklon k manipulaci druhými nebo psychická nezralost. Rozchod ovšem nikdy není krátkodobým a jednoznačným procesem. Probíhá v několika fázích a v každé z nich se k sobě partneři chovají různým způsobem. Ten kdo rozchod navrhne, se v jistém okamžiku paradoxně může dostat do role ochránce vztahu. Jednání partnerů v kritických situacích však ... Publikace: Partneři a rozchody. Publikace: Partneři a rozchody. PORTÁL 2013Kniha, čeština, 240 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.