Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jerome Klapka Jerome: Jerome : Tři muži ve člunu - 2 CD

Knihy

Jerome Klapka Jerome: Jerome : Tři muži ve člunu - 2 CD

Hodnocení: 1x
  • 4

Autor : Jerome Klapka Jerome, Anglický spisovatel Jerome Klapka Jerome si od svých 21 let psal eseje a krátké humoristické příběhy, které shrnul v roce 1889 do knihy Tři muži ve člunu o cestě několika přátel, plujících po Temži a bavících sebe navzájem nejrůznějšími historkami ze života. Milionů prodaných výtisků se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jerome Klapka Jerome: Jerome : Tři muži ve člunu - 2 CD koupíte i tady

Specifikace Jerome Klapka Jerome: Jerome : Tři muži ve člunu - 2 CD

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 185 Kč

Anglický spisovatel Jerome Klapka Jerome si od svých 21 let psal eseje a krátké humoristické příběhy, které shrnul v roce 1889 do knihy Tři muži ve člunu o cestě několika přátel, plujících po Temži a ... a dál?

Produkt Jerome Klapka Jerome: Jerome : Tři muži ve člunu - 2 CD

Jerome Klapka Jerome: Jerome : Tři muži ve člunu - 2 CD - parametry

Název produktu: Jerome Klapka Jerome: Jerome : Tři muži ve člunu - 2 CD
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 185 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 54 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Autor : Jerome Klapka Jerome, Anglický spisovatel Jerome Klapka Jerome si od svých 21 let psal eseje a krátké humoristické příběhy, které shrnul v roce 1889 do knihy Tři muži ve člunu o cestě několika přátel, plujících po Temži a bavících sebe navzájem nejrůznějšími historkami ze života. Milionů prodaných výtisků se dočkalo nejen toto vydání, ale i pokračování z roku 1900 a nazvané Tři muži na toulkách. Miroslav Horníček v úvodu četby vzpomíná na citace celých kapitol těchto knih zpaměti vždy, když mu bylo dobře s přáteli, stejnými nadšenci Jeromova díla jako on sám. S požitkem labužníka se pak Horníček noří do vyprávění, které tak důvěrně zná a miluje a stejně jako miliony dalších obdivovatelů tohoto díla je potřebuje znovu a znovu slyšet, či říkat, neboť jsou osvěžující potravou pro jeho duši. Náš výběr se soustředil na jednotlivé krátké humoristické příběhy, dnes již legendární (...Výhody sýra coby spolucestujícího, Jak postarší hlava rodiny věší obraz, Bujará sebedůvěra správkaře velocipedů, Bludiště v Hampton Courtu, Jak Harris zpívá kuplety, Nesnáze hudebníků amatérů...). Přitažlivost a síla historek, považovaných za extrakt tzv. anglického humoru, nespočívá ani tolik v pointě, jako ve způsobu, jímž se autor na děje, které se nakonec mohou přihodit každému z nás, dívá, upozorňuje na jejich směšnost a učí nás v nich také vidět zdroj nevyčerpatelné zábavy. Zvukovou kulisou vyprávění jsou dobové ragtimy a variace Benjamina Brittena. Neodolatelné spojení Miroslava Horníčka, anglického humoru a světoznámého románu. Druh sortimentu : CD, Tři muži ve člunu, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno Dramatizovaná četba proslulého humoristického románu s pány Kleplem, Liškou a Poláškem! Trojice komediálních herců se s chutí zhostila interpretace nestárnoucího díla. Mimořádně zdařilá adaptace, při které se posluchač baví od první do poslední chvíle.

Obsah:

CD11.Úvod 02:28 2.Oběť jednoho sta a sedmi fatálních nemocí 08:03 3.Jak Harris zpívá kuplety 08:27 4.Výhody sýra coby spolucestujícího 10:12 5.Týden nad vzdouvající se hladinou 04:54 6.Nesnáze hudebních amatérů 07:52 7.Jak postarší hlava rodiny věší obraz 07:23 8.Večírek ve vybrané společnosti 09:17

CD21.O umění chytat ryby 08:18 2.Bujará sebedůvěra správkaře kol 13:42 3.Bludiště v Hampton Courtu 06:24 4.Nevědomost personálu jihozápadní dráhy, pokud jde o vlaky 03:31 5.Jak strýc Podger denně odcházel z domu 08:096.O umění zprotivit se v cizím jazyce 17:35


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.