Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jelínek Stanislav: Raduga po-novomu 2 - učebnice

Učebnice/Odborná literatura

Jelínek Stanislav: Raduga po-novomu 2 - učebnice

Hodnocení: 10x
  • 3.8

Pětidílná učebnice ruštiny Raduga po-novomu pro studenty středních škol a první dva díly také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Jednotlivé díly odpovídají úrovním A1 až B1 ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jelínek Stanislav: Raduga po-novomu 2 - učebnice koupíte i tady

Specifikace Jelínek Stanislav: Raduga po-novomu 2 - učebnice

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 170 Kč

Ruština pro ZŠ - ruština pro SŠ - výuka druhého cizího jazyka Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého cizího jazyka na základních školách. ... a dál?

Produkt Jelínek Stanislav: Raduga po-novomu 2 - učebnice

Jelínek Stanislav: Raduga po-novomu 2 - učebnice - parametry

Název produktu: Jelínek Stanislav: Raduga po-novomu 2 - učebnice
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 170 Kč
Maximální cena: 293 Kč
Ušetríte až: 123 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.8 bodů z 5
Počet hodnocení: 10 x
Hodnocení:
  • 3.8
Podrobný popis:

Pětidílná učebnice ruštiny Raduga po-novomu pro studenty středních škol a první dva díly také pro výuku ruštiny jako druhého cizího jazyka na základních školách. Počítá se též s možností uplatnění ve vysokoškolském studiu nefilologických oborů a v jazykových kurzech. Jednotlivé díly odpovídají úrovním A1 až B1 Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. V učebnici je použito množství mezipředmětových vztahů, reálie jsou uváděny v mezikulturních souvislostech. Učebnice se zaměřuje na současnou živou ruštinu. Pozornost je věnována rozvoji učebních strategií žáků a jejich autonomního učení včetně sebehodnocení (a to i s ohledem na jazykové portfolio). První díl je zaměřen na osvojení grafické a zvukové stránky jazyka, v pracovním sešitě je nacvičováno psaní azbuky. Příručka učitele nepředpisuje univerzální způsob vyučování, ale nabízí variantní náměty a konkrétní materiály k obměnám metodických postupů. ISBN: 978-80-7238-700-7EAN: 9788072387007Rozsah: 128 bar. str.Vazba: šitá brožovanáFormát: 210 x 280Autor: PhDr. Stanislav Jelínek, prof. Ljubov Fjodorovna Alexejeva, PhDr Ve 2. díle učebnice (úroveň A1/2) je učivo rozvrženo do 6 lekcí a orientováno na témata: škola ve městě nákupy Žáci se seznámí s Moskvou, Petrohradem a Prahou. Prohlubují se a systematizují znalosti mluvnice: skloňování podstatných jmen a tázacích zájmen, řadové číslovky, časování dalších sloves a jejich vazby. Důležitou roli plní grafická úprava celého souboru, která usnadňuje učitelům i žákům orientaci ve stavbě lekcí. Učebnice i pracovní sešity jsou bohatě vybaveny fotografiemi a ilustracemi, které tvoří nedílnou součást procesu rozvoje komunikativních kompetencí žáků.. Prehľadne zostavená obrázková kniha približuje lode a člny od najjednoduchších plavidiel z trstiny a kože, cez kanoe z brezovej kôry, ručne tesané pirogy, športové a rybárske lode až po moderné osobné, nákladné a vojnové lode. Vysvetľuje najrozmanitejšie stránky romantického sveta lodí aj v menej romantických, rýdzo technických súvislostiach. Dôkladne spracované ilustrácie poslúžia aj ako pomôcka modelárom či amatérskym staviteľom lodí. Anotace: Ruština pro ZŠ - ruština pro SŠ - výuka druhého cizího jazyka Inovovaný pětidílný učební soubor Raduga je určen k výuce ruštiny na středních školách. První 2 díly jsou určeny také pro výuku druhého cizího jazyka na základních školách. Nehodil by se vám k učebnici pracovní sešit? Či CD? Či jiný díl? Podívejte se na seznam zboží z edice Raduga po novomu.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.