Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jelínek Stanislav, Kolektiv: Raduga 3 ps

Učebnice/Odborná literatura

Jelínek Stanislav, Kolektiv: Raduga 3 ps

Hodnocení: 1x
  • 4

Raduga 3 - pracovní sešit - Jelínek Stanislav a kolektiv Třídílná učebnicová řada určená pro výuku na středních školách. Základem každého dílu je učebnice, na kterou navazuje pracovní sešit a audiokazeta. První díl učebnice zahrnuje 10, druhý 8 a třetí 5 komunikativně zaměřených lekcí, rozlišujících základní, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jelínek Stanislav, Kolektiv: Raduga 3 ps koupíte i tady

Specifikace Jelínek Stanislav, Kolektiv: Raduga 3 ps

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 106 Kč

Třídílná učebnicová řada určená pro výuku na středních školách. Základem každého dílu je učebnice, na kterou navazuje pracovní sešit a audiokazeta. První díl učebnice zahrnuje 10, druhý 8 a třetí 5 komunikativně zaměřených lekcí, rozlišujících základní, doplňující a rozšiřující materiál. Každá lekce obsahuje řadu úloh a cvičení ve spojení s reáliemi, přehledy mluvnického učiva a zajímavosti. V závěru učebnice je slovník základní i rozšiřující slovní zásoby. Metodická příručka charakterizuje celkovou koncepci řady, » ... a dál?

Produkt Jelínek Stanislav, Kolektiv: Raduga 3 ps

Jelínek Stanislav, Kolektiv: Raduga 3 ps - parametry

Název produktu: Jelínek Stanislav, Kolektiv: Raduga 3 ps
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Raduga 3 - pracovní sešit - Jelínek Stanislav a kolektiv Třídílná učebnicová řada určená pro výuku na středních školách. Základem každého dílu je učebnice, na kterou navazuje pracovní sešit a audiokazeta. První díl učebnice zahrnuje 10, druhý 8 a třetí 5 komunikativně zaměřených lekcí, rozlišujících základní, doplňující a rozšiřující materiál. Každá lekce obsahuje řadu úloh a cvičení ve spojení s reáliemi, přehledy mluvnického učiva a zajímavosti. V závěru učebnice je slovník základní i rozšiřující slovní zásoby. Metodická příručka charakterizuje celkovou koncepci řady, vysvětluje výstavbu lekcí a obsahuje konkrétní materiály k jednotlivým lekcím, zejména poznámky k reáliím, texty k poslechu s úkoly, diktáty a testy. Především v úvodních lekcích prvního dílu se klade velký důraz na zvukovou a grafickou stránku jazyka. Druhý díl věnuje zvýšenou pozornost syntetickému čtení autentických textů. Ve větší míře se uplatňují úryvky z uměleckých textů a také vybrané poznatky z literatury a reálií. Zdůrazňuje se práce se slovníkem, odhadování významu nových výrazů a vyjadřování vlastních názorů. Písemný výcvik je zajištěn hlavně v pracovním sešitu. Audiokazety obsahují úvodní texty lekcí, cvičení k výslovnosti, vybraná překladová a obtížnější cvičení a další texty k poslechu. 3.díl učebního souboru plynule navazuje na předešlé dva a završuje tak ucelený kurz ruského jazyka přibližně v rozsahu požadavků učebních osnov pro střední školy. Obsahuje 5 čtyřdílných celků (lekcí), které procvičují všechny základní dovednosti na vyšší úrovni: mluvení a psaní se soustředí na delší samostatné projevy a při čtení a poslechu se pracuje s texty různých stylů, včetně odborných a publicistických. Nácvik nové slovní zásoby a mluvnice se prolíná s průběžným opakováním učiva z předešlých dvou dílů. V rozšiřujících oddílech věnovaných literatuře se soustavně pracuje s uměleckými texty, k nimž se váží soubory odstupňovaných úloh. K obohacování poznatků z reálií slouží spolu s učebnicí také materiály v metodické příručce. z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Ruský jazyk od FRAUS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Ďalšia časť súboru pre vyučovanie ruštiny. Pracovný zošit ponúka: - úlohy a cvičenia na samostatnú prácu žiakov, koordinované s lekciami učebnice - krížovky, rébusy - čiernobiele ilustrácie Raduga 3 - Pracovní sešit - Stanislav Jelínek, Jana Folprechtová, Radka Hříbková, Hana Žofková od authora Stanislav Jelínek, Jana Folprechtová, Radka Hříbková, Hana Žofková a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Podtitul: pracovní sešitAutor: Stanislav JelínekRok vydání­: 1999Vazba: Brožovaná bez přebalu matnáISBN: 80-7238-036-2Počet stran: 64Rozměry: 278,0 x 205,0 x 3,0 Stanislav Jelínekpracovní sešitFRAUSKniha, čeština, 64 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.