Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek: Současná ruská řečová etiketa pro čechy

Učebnice/Odborná literatura

Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek: Současná ruská řečová etiketa pro čechy

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace určená především studentům dějin umění, historie a religionistiky seznamuje čtenáře se základní problematikou ikonografie křesťanského sakrálního umění od raně křesťanského období po pozdní středověk. Publikace po metodickém úvodu popisuje dějiny ikonografie jako oboru v rámci dějin umění, dějiny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek: Současná ruská řečová etiketa pro čechy koupíte i tady

Specifikace Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek: Současná ruská řečová etiketa pro čechy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 86 Kč

Učebnice je určena pro studenty a učitele ruštiny a pro podnikatele obchodující s rusky mluvícími zeměmi. Formou přehledných rusko-českých tabulek seznamuje s ruskou řečovou etiketou (přivítání, louče ... a dál?

Produkt Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek: Současná ruská řečová etiketa pro čechy

Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek: Současná ruská řečová etiketa pro čechy - parametry

Název produktu: Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek: Současná ruská řečová etiketa pro čechy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 86 Kč
Maximální cena: 135 Kč
Ušetríte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace určená především studentům dějin umění, historie a religionistiky seznamuje čtenáře se základní problematikou ikonografie křesťanského sakrálního umění od raně křesťanského období po pozdní středověk. Publikace po metodickém úvodu popisuje dějiny ikonografie jako oboru v rámci dějin umění, dějiny zobrazování ve středověkém umění a vybrané příklady vývoje konkrétních ikonografických námětů v umění středověkého Západu. Publikace obsahuje rovněž slovníček základních latinských ikonografických pojmů, česko-německo-anglický ikonografický slovník určený k základní orientaci v zahraniční ikonografické lexikografické literatuře a obrazovou přílohu s více něž stovkou reprodukcí výtvarných děl analyzovaných v textu. Učebnice je určena pro studenty a učitele ruštiny a pro podnikatele obchodující s rusky mluvícími zeměmi. Formou přehledných rusko-českých tabulek seznamuje s ruskou řečovou etiketou (přivítání, loučení, pozvání, souhlas, nesouhlas, vyjádření žádosti, rady, soucitu, telefonní hovory atd.) a některými národními specifiky v chování Rusů. Na konci každého tématického celku jsou zařazena praktická cvičení. Současná ruská řečová etiketa pro Čechy - Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek od authora Jelena Kupcevičová, Vítězslav Vilímek a nakladatelství v kategorii Učebnice za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.