Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jeffery Deaver: Ocelový polibek

Próza - beletrie

Jeffery Deaver: Ocelový polibek

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Napínavá kniha Ocelový polibek je dvanáctý díl oblíbené detektivní série s vyšetřovatelem Lincolnem Rhymem. Nyní je detektiv se svou kolegyní Amélií Sachsovou vystaven spletitému a krvavému případu, který není tak, jak se na první pohled zdálo. Je jasné, že před sebou mají velmi inteligentního pachatele, který chtěl svým krvavým zločinem celému světu sdělit své poslání. Detektivové jsou teď na stopě záhadnému zabijákovi, s jakým se ještě nikdy nesetkali. Napínavý příběh, který vám nedá spát. více podrobností

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Ocelový polibek
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jeffery Deaver: Ocelový polibek koupíte i tady

Specifikace Jeffery Deaver: Ocelový polibek

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 99 Kč

Vražednou zbraní se může stát cokoli. Když to umíte náležitě použít. Amélie Sachsová pronásleduje muže podezřelého z vraždy. Jde mu v patách až do nákupního centra, a zatímco podezřelý v klidu popíjí kávu, Sachsová přivolá posily a přemýšlí, jak ho zatknout, aniž by vyvolala rozruch. Její snaha ale přijde vniveč: centrem se vzápětí rozlehne zoufalý křik, protože kohosi rozdrtil porouchaný eskalátor, a v nastalém zmatku podezřelý uprchne. Zpočátku to vypadalo jako nešťastná shoda okolností s tragickým následkem. » ... a dál?

Produkt Jeffery Deaver: Ocelový polibek

Jeffery Deaver: Ocelový polibek - parametry

Název produktu: Jeffery Deaver: Ocelový polibek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 332 Kč
Ušetríte až: 233 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Elektronická kniha ze série Lincoln Rhyme, autor Jeffery Deaver, 656 stran. Vražednou zbraní se může stát cokoli. Když to umíte náležitě použít. Amélie Sachsová pronásleduje muže podezřelého z vraždy. Jde mu v patách až do nákupního centra, a zatímco podezřelý v klidu popíjí kávu, Sachsová přivolá posily a přemýšlí, jak ho zatknout, aniž by vyvolala rozruch. Její snaha ale přijde vniveč: centrem se vzápětí rozlehne zoufalý křik, protože kohosi rozdrtil porouchaný eskalátor, a v nastalém zmatku podezřelý uprchne.Dvanáctý případ z velmi oblíbené kriminální série s legendárním Lincolnem RhymemVražednou zbraní se může stát cokoli. Když to umíte náležitě použít. Amélie Sachsová pronásleduje muže podezřelého z vraždy. Jde mu v patách až do nákupního centra, a zatímco podezřelý v klidu popíjí kávu, Sachsová přivolá posily a přemýšlí, jak ho zatknout, aniž by vyvolala rozruch. Její snaha ale přijde vniveč: centrem se vzápětí rozlehne zoufalý křik, protože kohosi rozdrtil porouchaný eskalátor, a v nastalém zmatkuVražednou zbraní se může stát cokoli. Když to umíte náležitě použít. Amélie Sachsová pronásleduje muže podezřelého z vraždy. Jde mu v patách až do nákupního centra, a zatímco podezřelý v klidu popíjí kávu, Sachsová přivolá posily a přemýšlí, jak ho zatknout, aniž by vyvolala rozruch. Její snaha ale přijde vniveč: centrem se vzápětí rozlehne zoufalý křik, protože kohosi rozdrtil porouchaný eskalátor, a v nastalém zmatku podezřelý uprchne. Zpočátku to vypadalo jako nešťastná shoda okolností s tragickým následkem. Brzy se ale začnou vynořovat skutečnosti, které smrt z eskalátoru staví do zcela jiného světa. Ne, nebyla to náhoda, ale první ze série vražedných útoků. Zdá se, že vyšetřovatelé mají co do činění s nadmíru inteligentním zabijákem, který za svou vražednou zbraň zvolil předměty každodenní potřeby. Je zcela zjevné, že pachatel plní jakousi záhadnou misi. Co chce světu krvavě sdělit? Kolik lidí ještě bude muset zemřít, než Amélie Sachsová a Lincoln Rhyme odhalí jeho úmysly a identitu?


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.